Prijava

Први светски рат у кући. Каква ти је то метафора? хД

Mislim na ono kad u sobi bacaju one granate iz prvog svetskog rata i imaju zavoje iz 1. sr i kriju se ko u 1. sr.

Дај још неки детаљ из филма. Не знам на шта мислиш.хД

Kako da promenim,majmuncino,nemam ja krune i pehare ovde.A da se cimam sa nekim hakerisanjima zbog lepote mog nadimka me stvarno ne zanima.

Imas opciju u podesavanjima jebem te u usta, svi neko- profili to imaju

Ok,evo ga.
Maticni Batice ma znas onu scenu kad vec sve ode u totalni kurac pa ide kroz sobe a oko nje znas vec na koju scenu mislim ajde ne zajebavaj me.

Ма знам, Холтоу опусти се. Знам напамет филм.

Гледам да ли ћеш још неки споилер ставити.хД

Холтоу, дај неке предлоге шта да гледамо.
Дај 10 филмова по твом избору.

Дај нам твоје омиљене филмове или неке за које мислиш да су вредни гледања

Land before time
Air bud
2001 A Space Odissey
Austrijski film gde muce porodicu neku ne mogu se setiti imena
The Room(tomi vizau)
The Room(malo ozbiljniji od vizauovog)
Lion King
Munje
Rane
Lepa sela lepo gore
Gone Girl
ALL dogs go to heaven
Killing of a Sacred Deer
A girl next door
La Haine

Занимљива листа.хД ако занемаримо класике и култне филмове са листе, једино Јоргос Латимос долази у обзир. Остали нису вредни помена.хД

Одгледај прва четири филма браће Коен, Фраилту и Јассовс Ладдер. То су последњи које сам одгледао.

Daj barem napisi to na nacin na koji se moze guglati pa cu potraziti i odgledati.Ili jos bolje okaci imdb linkove.

А мислио сам да живимо у ери интернета и технологије. Куцај Браћа Коен Имдб и изаћиће ти.

Али ево ти, да се не мучиш толико.хД

Blood simple
Raising Arizona
Miller's Crossing
Barton Fink

Frailty
Jacob's Ladder

Al ste se raspisali vas 2-3 mogli ste na grupni video call pa da se malo dodirujete po intimnim zonama haaa? Hehehe

Hvala!Gledao sam Miller's Crossing
Barton Fink i Jacob's Ladder a ove cu odgledati ovih dana.Dobra su braca Koen pogotovo Big Lebowski.

Plisu,mislis dok pricamo o filmovima pa dok nabrajamo filmove svrsavamo?

Плиду, шта би фалило и ти да се придружиш. Ниси ваљда љубоморна, девојко хааа? Хехехе

E i Fraility mislim da sam gledao samo nisam znao da se tako zove.

Глуме Метју Меконахи и Бил Пакстон. Погледај трејлер, па види да ли си гледао. Не знам шта да ти кажем.;)

Crazy Heart

Odlican film, Dzef Bridzis je neverovatan.

Edit: muzika je, nemam reci. Nice touch sto se u filmu pojavljuje Robert Duval, koji je razvalio sa ulogom u filmu Tender Mercies. Zanimljiva stvar Tender Mercies i ovaj film skoro istovetna prica, ali tako drugaciji osecaj kada se gleda. Svaki je dobar na svoj nacin, Tender Mercies za nijansu bolji, dobro sam oplakao na taj film, ovaj ne udara zestoko na emocije, vise je akcenat na romantici.
https://www.youtube.com/watch?v=ePVVDGRIHD0

Гледао ко перфект странгерс? Мишљења?