Prijava

Scouser, ogledaj Pig sa Kejdzom

Nije skroz na tu foru sa atmosferom, ali sa dubinom jeste

Gledo brt, znaci ovako nesto sve ti pjevalo

vise je za neko kisno vece i ususkanost pod cebetom

Kakva si ti bratina tnx lepo pavkaj bebo

Clerks 3 mišljenje i utusci?

Ništa posebno, ako si fan Jay and Silent Boba, pogledaj, što da ne.

BLAGSPOJLER

Najjači utisak: savršeno rekreiran ovaj ples iz prvog filma:

https://www.youtube.com/watch?v=yKN4P_Y7yhA

Najveće razočarenje: nije bilo ove oriđiđi kul muzike uz taj ples.

KRAJBLAGOGSPOJLERA

Nisam ocekivao da ce film biti tako tragican.

Случајно сам гледала »Розенкранц и Гилденстерн су мртви«. Леп филм, али са ничим изазваном тезом да је смрћу двојице поверилаца - који верују да су добродошли на двору баш зато што су задужили самог принца(!) - човечанство можда изгубило велике проналаске, не знам, бицикл с помоћним точковима, видео миксер и т.сл. У стварности, поверилац Тесла јесте постао велики проналазач, али умро је у дуговима, а дужник Вестингхаус - ено га и данас лепо зарађује - није се сетио да се одужи. Мислим - Тесла није умео да зарађује. Да пласира паре, ако ме разумете? Сваки посао тражи целог човека. Не можете бити и генијални банкар и генијални научник у истој особи.
Раздраганост коју је у Хамлету изазвала вест да су Розенкранц и Гилденстерн мртви можда је инспирисала Раскољникова да убије бабу лихварку. Можда је очекивао да буде слављен као херој, међу њеним многобројним дужницима. Што се није догодило. Лихвар зна да пласира паре, и његовом смрћу многе инвестиције ће пропасти. А то што су неке будале (види пословицу: »Улетео као будала у кредит«) привремено ослобођене једног од дугова, обрадује само те исте безначајне будале. Злочин се не исплати, је л' тако мој провалниче? (Провалник тужно клима главом не скидајући поглед са поскока који му се увукао у мој кревет, змије воле да су на топлом).

0.5mol duplaka u 1L rastvora

Helrejzer novi - nit' smrdi nit' miriše.

Ovaj poslednji Halloween, i ne morate da gledate.
Dobro je to što traje malo preko satipo

Duel moze delovati pomalo monotono nekome, ali meni odlican