Dakle, filmovi

  1. не знам ја ни једну његову улогу осим ту у караули ако је то оно кад каже ја би јеба весну змијанац и по овим изјавама дрогирани србоћетници у панцирима нису ишли у рат без 5 тона кокаина

  2. србоћетници у панцирима нису ишли у рат без 5 тона кокаина

    Vau, daj deje rat???

  3. Deje reme da nam preporuci film neki

  4. Ili da nam nepreporuci neki vilnevov npr

  5. Kucaj samo Zak Vilnev 1997 odlican krimi

  6. Zadnjih dana skoro svaku noc sam odgledao po jedan film, nijedan vrijedan pomena. Ostavio sam ove malo izvikanije i navodno bolje filmove u rezervi pa prvo odgledao neka sranja koja se prodaju za “must-watch”, eto sad se moze reci da sam pogledao nesto sto sam kao trebao i mogu ponosno da kazem da ih nabijem na kurac kao i ove sto ih neprestano preporucuju

  7. Daj da cujemo sta si to gledao

  8. Najfriškije pogledana su mi ova sranja od wesa andersona, kao short stories of roald dahl

    Preloše urađeno, ali eto kao u trendingu je

  9. Enemy od Vilneva, konfuzno haos

    The Nice Guys, jedva izdržao 15 min koliko je besmisleno i dosadno

    Talk to me, overhyped ja ne znam sta vide u ovome

  10. Sreca pa imam masu klasika koje nisam gledao, inace bi izgubio nadu u kinematografiju kakvih sam se gluposti nagledao

  11. Enemy je ok film sreća pa je snimljen pre petnes godina sad bi išao na kensl

    Enemy je u principu srž svega što je pez ikada hteo da kaže ali nije umeo, s tim što ni Viljnev ne ume

  12. ја годинама не гледам те цги високобуџетне филмове небитан жанр, само наставке неких класика типа индијана џонс немогућа мисија чемс бонд и то је то остало што гледам су стари филмови
    то ново није ни за курац капирам 95 посто бар

  13. исто и за серије важи

  14. погледајте оне идиоте нпр из фаст анд фуриус па то би могао да одгледам једино ако би био појан и дрогиран баш јако

  15. ako nisam brat bratu 10x procitao da plidu kren da gleda pa batali kao sranje film/serija eno, ako ti je enemy konfuzan i boli te glava uvek mozes da odmoris vijuge uz marvelova remek dela xd

    razmazena deca 2002 godiste uuuu sta sam ti reko sad xd

  16. од марвела чекамо блејда новог де глуми неки махерхашаел али арапин неки црњац што има 20 кила са килама из прошлог живота већ видим да ће то бити црња у сукњици а не блејд у стилу једног јединог снајпса

  17. SANDNIGGERS CAPEFAGS GTFO*

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.