Dakle, filmovi

  1. vidi se kurac mozda jednom, ne secam se iskreno. nije los, ne znam sto je tolko nizak imdb skor.

  2. Neće to uticati ni na mene ni na ženu XD

  3. napoleon, najveci fokus je na ljubavnoj prici.zozefina, zozefina, ja ne mogu bez tebe.dobro je da nisu nekog geja ubacili.ima vrh scena borbe, skot makar to zna da napravi, ali nije mi bio nesto film.

  4. pogodite sta cu sad da gledam.
    eillen
    ustvari ne znam, ovo me je malo odvratilo
    https://www.imdb.com/title/tt3400904/?ref_=nm_knf_t_3
    isti reziser

  5. crnci se dzvale ne znam el dizni+ ovo dostigao

  6. bilo bi lepo da ubace i belca u ljubavni trougao i na kraju da svo troje zive zajedno i budu u vezi.ali to nekom drugom prilikom

  7. Ne sećam se Boh davno sam gledao, ne sećam se nijednog skeča znači nije nešto

  8. bolji su borati.
    i diktator od njega bolji.

  9. bikovic medju glavnim likovima u white lotus 3. sezoni.

  10. postoji doduse jedno 33% sanse da sam vec video tu vest, iznenadio se, mozda cak i napisao na vukajliji, pa zaboravio. pa sad opet video i opet napisao.
    postoji takodje i odredjena sansa da cu ponovo isto.

    to je taj tip vesti, ali lepo za bikovica.

  11. Super, svakako nisam imao namjeru da ga pogledam, sad imam i dobar razlog za to

  12. sto?

    pitam stvarno sto, kakva je bikoviceva reputacija, nemam pojma.

  13. Vidim u tom Vajt lotosu gomila nekih poznatih lica čija imena ne znamo

  14. Gadan mi je lik i kao osoba i kao glumac, to je moje misljenje i razlog zasto ne gledam nista gdje se pojavljuje

  15. ama bre to sam ukapirao, samo si prosireno reko ono prvo.
    pitam zasto

  16. Bikovic mi je najgori od njih, to se vidjelo u Južnom Vetru. Lik za amaterske uloge, užasne facijalne ekspresije, polutužna namrgođenost, šatro arogantni stav.. možda u tim ruskim filmovima i serijama koje snima ima neku adekvatniju ulogu.

    Vuk Kostic bio solidan u rodama, Viktora znam samo iz Mjesovitog braka lol

    pre 8 dana

  17. Vuk mi je iritantniji od Bikovica pogotovo sad u Ubicama

  18. Sad ako se setim mislim da sam jednom u prolazu na tvu gkedao onaj montevideo i tu ga se uopste ne secam da postojao.

    Zato me i iznenadjuje nekako mi dejan cukic glume, a opet eno ga burgija po holivudu.

    Plus sto videh putin mu davao nagrade, a po americi glumi al ocogledno u holivudu to nije toliki greh kao npr kad te bivsa zena optuzi da si je silovao na jesen 1973. dok ste bili u braku.

    Tako da zato sam te pitao jer tebi nije dejan cukic vec imas konkretno misljenje.

    Nije verovatno tolko los glumac za serije ako vec gura ovako. Naso je neki ugao koji verovatno ko sto kazes moze da tera godinama i da bude sve dobro. Nije pozorisni glumac kastuju ga za specificne uloge.
    Ko serbedzija i tako to.

  19. Bikovic je prodao dusu djavolu, to je jedino logicno objasnjenje kako on u karijeri napreduje

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.