Dakle, filmovi

  1. meni se svideo openhajmer, dosta je radjen u stilu teneta i prestiza, ono scene se smenjuju i spetljavaju nehronoloski pa se onda do kraja sve rascivija. dankirk mu je bio sranje, pa sam mislio da nolan nume da napravi nista ako nije sci-fi, al ovaj film meni mozda i najbolji film ove godine

  2. Meni Openhajmer izdramatizovan i ispatetetisan na max, bukvalno kao Toma. Plus nisu ni prikazali finale, da vidimo bljesak kad bace bombu, skroz antiklimaticno (razumem se u film ono bas bas)

  3. Barbie. koliko sam ja primetio u filmu su muskarci prikazani kao glupi a treba bude obrnuto.bzv film.
    Silent Night-dosadno, glupo, sranje

  4. Zadnji Ghostbusters, više onako dečji, al ok je simpa filmić, dovoljno zabavan, šta drugo

  5. Barbie nije samo to, pogresno je sve, film treba da je saren bezbrizan i leprsav, a dobili smo depresivan film sa filozofskim pitanjima i glupom pricom

  6. Nek se zapitaju svi muški koji su gledali Barbi a da im glavni fokus i uopšte usud za gledanje isključivo nije bio zbog Margot već na traženju filozofskog smisla u filmu koji se zove pajsad Barbi

  7. ja sam barbi odgledo pre openhajmera, presudilo je sto openhajmer traje 3 sata a barbi 2, a nesto u trenutku nisam bio raspolozen za ozbiljan film od 3 sata, reko daj bolje barbi, ako se budem smarao tu bar mogu da ga siljim na margo

  8. Gledao zbog Goslinga, Margo je samo plus

  9. Hahaha he is literally me fr fr

  10. Bruno komedija kakav je

  11. Ima malo više gej momenata, al jbg to ti je Saša Baron Koen, jebem li mu ženu

  12. poco gledam ejlijena opocetka

  13. Je l su bar smešni gej momenti Manijake

  14. Je l mož da se gleda uteraj mu ga majci

  15. Ovaj je gej nadam se da neće morati seks u toku ili posle

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.