Prijava

Kojih se sve afera i dalje secate? Ko zna kako su se zavrsile?

Za pocetak:
Afera "Bodrum" - cuveni dokaz da covek (muskog i zenskog pola) moze da bude na 2 mesta u isto vreme.
Afera "Secer(ko)" - ili kako zajebati EU i navuci narod da zbog toga ispasta umesto Vas.
Afera "Satelit" - cuveno zacece srpskog svemirskog programa.

haha, 'Bodrum' je bila jaka, sa Acom :D

Afera Indeks
Afera Kofer
Afera Putevi
Afera Alpina por i trista kurca...to ovi sa vrha aferišu da bi običnim ljudima zgadili politiku :)

Bilo bi lepo ako biste pored afere ukratko opisali i o cemu se radilo. Ja sam za neke od ovih skoro zaboravio.

pa afera Indeks, je počela u KG-u, dok se sudilo u SD-u, po ne znam kojoj logici, naravno to je halabuka oko podmitljivih univerzitetskih profesora...na kraju sve je ostalo ko što je i bilo...

afera kofer je vezana za Dačića i neke pare, nešto i g17+ , al se ne sećam...

alpina por, afera s Veljom i onima što su prvo dobili pa izgubili koncesiju za neki autoput...

afera putevi, čuvena afera sa malverzacijama oko putarina, otkrio neki radnik, snimao mobilnim, a kasnije izbačen sa posla jer je bio savestan pa prijavio :)

A sta bi sa onim Vukom jebemligakakosepreziva i prvom sex-aferom u Srba? Znam da su mu nesto kao sudili. Zna neko kako se to zavrsilo?

Obradović. Pojma nemam kako je taj lik prošo...

Pa onda afera "Perisic" - general-spijun (i Obradovic bese general cini mi se). I to se negde zaturilo.

Pancir afera. Mile Dragić i kompanija.

Afera "Erikson" - stipendiranje Labusove cerke.

Afera "Indeks"
Kad se samo setim, 3 dana se samo o tome prica, a tadasnji ministar obrazovanja S.Vuksanovic (valjda) se uopste i ne oglasava.
Jbte pa u Svedskoj je ministar obrazovanja podneo ostavku kada je SAZNAO da u toj drzavi i dalje ima nepismenih.

A kako su se okoncale one afere "Pancir" i "Satelit" sa tadasnjim ministrom, ja mislim, odbrane P.Davinicem, sto je narucio od Izraela neke satelite po nekoj nenormalnoj ceni??

Verovatno kerov qratz kao i za sve ostalo.

Necro, mislim da se pričalo da gospodin ministar obrazovanja posle te afere nije tri dana mogao da zaspe ko čovek. Kažu da je bio budan do 2 ujutru. Tek onda je nekako mogao da utone u san. A morao je na posao od 7h!

jadan ministar!

pa ona afera sa filadendronima iz JAT-a

Kakvim filadendronima? Znam da je bilo nešto sa onim tehničarima što su dolazili iz Alžira.

pa kad su kupovali biljke i nameštaj jeftino a pisali da je bilo skupo, a razliku trpali u džep...znam da je bio neki filadendron od nekolko iljada evra :)

isto i afera sa onim Krištom kad već pominjemo JAT.

Što je ovo zamrlo ? Pa dosta se još afera dogodilo ili se ljudima smučilo da citiraju Insajdera ?