Prijava

Ljubitelji kosharke. Ocu da cujem vase misljenje o ovoj dvojici igraca.

I tako je propala još jedna tema na Vukajliji. :)

Sto propala, nije jos ni pola sata napunila.

Propasce tek kad pomenu Kecmana. :))

ma kakvi LeBron James i Kobe Bryant KECMAN je najbolji ;)))))
eto..propade...
salim se, ma lebron definitivno.

http://atdhe.net/ ovde mozete pogledati sve NBA play off utakmice uzivo. Trnutno je u toku Cleveland vs Chicago. 30-25 za Cleveland...

Hvala ti, Mladjani, za ovaj sajt. Doduse, meni ce dobro doci zbog snukera, ne NBA.

Zbog cega je Brajant bolji? James je dobio MVP titulu sa 24 i 99% ce dobiti jos jednu sad, Brajant je postao MVP tek sa 28 ako se ne varam.

Ako je neko NBA zaluđenik, taj sam :).

Ne volim ni jednog ni drugog, tj, ne bih mogao da navijam za timove u kojima oni igraju.
LBJ je čovek sa neverovatnim fizičkim predispozicijama, verovatno najdominantniji košarkaš još od Čemberlena. Snaga centra na 202 visine, i brzina i skočnost beka. Koristan je neverovatno i ima neverovatan efficiency. Šut mu je prosečan, da ne kažem nešto gore. Verovatno će nakupiti veliki broj MVP priznanja do kraja karijere. Titula? Hm, najverovatnije će uzeti koju.

Bryant je nešto najpribližnije Jordanu ( ako je to ikako moguće reći ). 4 titule, gomila rešenih utakmica u poslednjim sekundama, neverovatni potezi, odličan šut...manje ga ne volim od gore pomenutog LBJ-a. Moj glas Bryantu.

Нисам баш неки стручњак што се тиче кошарке, али мени је ипак Коби бољи...
Али опет Џордан је објаснио свима. :)

Углавном се слажем са Блеком. Брајант је играч победничког менталитета, човек одлуке. Леброн ће због физичких предиспозиција да побере доста признања у каријери, а и титула. Брајант ми је драг некако, овај није. Глас Кобију.
Ђинобили је цар, један од најбољих.
Од наших ми је Бодирога без премца.
Највећи је, зна се, Мајкл Џордан.

LeBron je fizikalac a Kobe je smooth pimp :)

Laki, LeBron jeste fizikalac, ali sa takvim fizickim predispozicijama bilo bi nelogicno da ih covek ne iskoristi. Kobe ima eleantniji i sofisticiraniji stil igranja od James-a ali Kobijevo vreme je proslo. Lakersi igraju nereseno 2:2 sa Oklahoma City Thunder. Cleveland vodi 3:1 protiv Bulls-a a LeBron je u zadnjoj utalmici napravio Triple double 37pts 12reb i 11ast. King James sada hara!

nisu uopšte iz istog vremena.
ne volim ni jednog ni drugog, ali mladi džejms mora još dosta da odigra kako bi, ako se ja nešto pitam, uopšte mogao da se upoređuje sa kobetom.

Statisticki gledano Kobe je daleko bolji jer igra mnogo duze. Ali ako pogledamo Kobijevu prvu sezonu kao rookie i Jamesovu, nema dileme da je James neuporedivo bolji

Kobe: Playing at shooting guard, point guard and small forward, Bryant appeared in 71 games as a rookie, including six starts, and averaged 7.6 points, 1.9 rebounds and 1.3 assists in 15.5 minutes ... He averaged 11.3 ppg in the last 13 games of the seaon and 12.4 ppg in the 26 games in which he played 20+ minutes ... He was chosen to the NBA All-Rookie Second Team ... Bryant scored a career-high 24 points, shooting 9-for-11 from the field, in a 109-85 win at Golden State on April 8 ...

James: during the 2003-04 season, played in a total of 79 (79 starts) games with the Cavaliers…averaged 20.9 points, 5.5 rebounds and 5.9 assists in 39.5 minutes per game…named NBA Rookie of the Year becoming the first Cavalier and youngest player to ever receive the award…one of three rookies in NBA history to average at least 20 points, five rebounds and five assists in one season (O. Robertson, M. Jordan)…

ali lebronu mogu da odu kolena, može da se navuče na neke droge, da ukenje nešto etc.

nezahvalno je upoređivati tako :)

Hehehe, to je tacno, u principu moze i grom da ga udari. Ono sto sam hteo da kazem je da je on igrac koji obecava i ako nastavi ovako kako je poceo, bice neuporedivo bolji od Kobe-a barem po ucinku u igri. Sem ako ga ne sjebu kolena, droga, srce naravno =)

naravno, tu se slažemo ;)

dobri su obojica,ali vise mi se svidja Brajantov stil igre,mada ne mogu da poreknem da Dzejms vise obecava.

Ovo je kao da te neko pita: "Šta bi više voleo 2 kile alpske il 300 gr. praške šunke". Pa sad kome se šta više sviđa.

ps. Kobi je praška. :)