Prijava

Upadljivo je dosta da ti sto najvise pricaju o cistoci rase imaju najmanje prava na to (ne mislim konkretno na tebe) pogledajte Hitlera, puna usta visokih plavih arijevaca a on mali ogavni jesa, dalje pogledajte na sta lice Himler Gering itd, sve reprezentativni primerci da da

да ли циган може добити мале богиље

Ovo je jedina tema ikada na kojoj je džeriko branio cigane.

U Americi zivi svih rasa i nacija. Neka od mojih najgorih iskustava u biznisu, vezana su tamnopute. Lenji, neradnici, nekreativni, nesposobni. Ocekuju da im se zbog robovske istorije narednih sto hiljada godina sve servira na tacni, sto zakrzlja mozak. Mada oni svejedno nemaju potencijala. Ali to se ovde javno ne sme govoriti. Pozdrav iz daleke Amerike!

Pozdrav za legendarnog Teču

Best,
Radjard Kuplung

Skočko brate pa ovaj desno ima bar 3 pršljena manje sig.

https://pbs.twimg.com/media/Bb0nFbRIEAAHGDn.jpg

Mada ovaj desno je neki francuz sig a oni su se parili sa majmunima, moguce da je tu nastala mutacija, tako ja to vidim.

Scouser
Upadljivo je dosta da ti sto najvise pricaju o cistoci rase imaju najmanje prava na to (ne mislim konkretno na tebe) pogledajte Hitlera, puna usta visokih plavih arijevaca a on mali ogavni jesa, dalje pogledajte na sta lice Himler Gering itd, sve reprezentativni primerci da da

Sujeti nije bilo mesta u Rajhu

Gde odoše komentari?
Ovo je valjda slobodan sajt,svako može da iznosi svoji stav o zadatoj temi...
Mi nikog nismo vredjali a to što se neko našo uvredjen to je njegov problem.

Страна 16

Štanamsedogadja
Mi nikog nismo vredjali a to što se neko našo uvredjen to je njegov problem.

Страна 15

Štanamsedogadja
Ne seri Rojkene jebem li te u tu tvoju Vlašku glavu,ako ti smeta što dolaziš?

цигани смрде крај дискусије

Лол, погледам ових пар последњих страница, погледам првих пар страница на теми. Значи, која јебена разлика, која пајванизација је овде пала ужас

Pajvanizuj mi jaja

Могу само да их пулверизујем ОПАААА

Sjajna fora, nije haha nego da se zamislis

Crnci nemaju jedan pršljen što ih čini malo pogrbljenim to jest majmunima.

ШТА СИ ТО УПРАВО БЛАГОИЗЈАВИО О МЕНИ И МОЈИМ ПРШЉЕНОВИМА?
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Emile+Heskey+Portrait+Session+4zpcqNP1Bn8x.jpg

Da vam dam malo suprotne perspektive:
Nemoguce je u mraku ili magli naleteti na Srbina. Smrad belog luka, svinje i alkohola prethodi svakom susretu.
Da li zelite jos?