Prijava

Skoro pa iskljucivo govna, upoznao sam ih desetine, mozda i stotine, tokom godina po kafanama itd, za sve to, znam mozda da navedem 2-3 max koji su stvarno normalni i posteni (a i njima se onda natovare ostali pa ih jebu dok ne crknu)

I za naslov, nisu Romi nego cigani, to i oni sami kazu i cesto se uvrijede na prvi izraz, "Romi" je neki pokusaj necigana i liberalne stoke da im titraju jaja

Opijas se po kafanama,povracas,ne mozes da hodas.

da su cigani srbi ili siptari, vec bi trazili bar autonomiju, ako ne i ciganjsku drzavu na 30% evropske teritorije, tako da cutite i uzivajte sto je najveci problem s cigojnerima dal ce da vam mune novcanik u grackom prevozu

Ti samo branis neke govnobojne ljude.

okej, samo kazem da ne bude posle "sabac je srce srbije" ko sa kosovom, znamo da je u parizu na savi ipak najveca koncentracija ciganja

Ponoviću za neobaveštene, iako nema nikakvih problema da ima i 50% Roma u Šapcu, nije tako. Mi kao avangardan grad ne obraćamo pažnju na etnički sastav, svi su nam komšije itd... Ipak u svrhu istine
https://i.postimg.cc/cLgxdXbj/Serbia-roma-2002.png

Beograd, Banat kao i jug imaju baš dosta Roma više procentualno i brojčano od Šapca.

BG i Banat nema veze, ali jug u kombinaciji sa bugarizmom (turcizmom) je jebena kombinacija

ja ne razumem kako neko izjednači cigane sa crncima (uglavnom da bi mene prikazao kao RASISTU prema cigosima)
crnci imaju pisce, vođe, sportiste, poznate istorijske ličnosti, koliko toliko su normalni, nisu produkt incesta, mogu da budu inteligentni, 70% su kao bijelci samo su crni xd čak idu na posao, e, asimilovali su se, bar pričaju istim jezikom kao ostali u državi
a navedi mi samo jednog ciganina koji radi, ili uspešnog cigosa koji nije ljuba aličić i onaj iz vojne akademije. hajde čik. ne kažem da ne postoje, samo da su astronomski male šanse da se takav rodi, msm normalan.

I muziku bolju imaju od belaca.

Mi kao avangardan grad ne obraćamo pažnju na etnički sastav, svi su nam komšije itd...

https://www.youtube.com/watch?v=CYXh3Qw4c0g

Crnci su muzikalniji od belaca,a cigani,arapi,indijci nemaju nista da su doprineli covecanstvu.

A da ne pominjem to sto bi nas sve iznabadali na ferku.

a navedi mi samo jednog ciganina koji radi, ili uspešnog cigosa koji nije ljuba aličić i onaj iz vojne akademije. hajde čik. ne kažem da ne postoje, samo da su astronomski male šanse da se takav rodi, msm normalan.

Pazi, nije da ih nema, ali ono, to je daj boze 10% ciganske populacije. Ovih ostalih 90+% jos i mrze i sikaniraju ove sto izdaju tradicionalno nekupanje, nerad, pravljenje robova od sopstvene dece, incest i duvanje lepka za 6 godina

Crnci su muzikalniji od belaca,a cigani,arapi,indijci nemaju nista da su doprineli covecanstvu.

arapi,indijci

arapi

A?

Muslimani generalno.

a navedi mi samo jednog ciganina koji radi, ili uspešnog cigosa koji nije ljuba aličić i onaj iz vojne akademije. hajde čik. ne kažem da ne postoje, samo da su astronomski male šanse da se takav rodi, msm normalan.

jeste, u pravu si, samo ne treba to brkati sa rasom i bioloskim predispozicijama, takvi su jer odrastaju u siromastvu i primitivizmu, i ti bi da si se rodio u cigan mali bio 99% takav bez obzira sto si beo

treba imati bas mnogo prirodne inteligencije, odlucnosti i posvecenosti pa napraviti nesto od svog zivota kad se rodis u jebenom kartonu bez struje i pola sela ocekuje da se ozenis do 15. godine

arapi su dominirali svetskom naukom u ranom srednjem veku i zasluzni su sto je dobar deo filozofskih i naucnih spisa anticke grcke preziveo i dosao do evrope

11. i 12. vek su zlatni period islama, islam je tad bio najprogresivnija religija, za razliku od danas kada je najnazadnija

ali ljudi uglavnom toga nisu svesni

Sacuvali su ali su i spalili 15 puta vise u Aleksandriji.Islam cak i zabranjuje sve sto bi moglo doprineti covecanstvu,samo smrde i ubijaju,unistavaju.