Prijava

Mislim, tj siguran sam da su neki posteri koje sam ocijenio neocijenjeni sad kad ih gledam ponovo.
Ili sam ja lud ili ste mi obrisali glasove ili je vuka riknuo? a? a? a? :)

Moguce da si dao plus/minus sa svog duplog naloga pa kad si se ulogovao normalno imao si utisak da si vec ocenio.
Zatim ti se u medjuvremenu promenio IP pa si opet dobio pravo da glasas sa pravog naloga.
Pogledaj da li mozes da glasas sa svog duplog naloga na te postere.

Ja nemam dupli, ima postera koje cak imam u telefonu, i znam da sam ih ocijenio... Nikad nisam izlogovan, niko mi ne koristi komp, tako da...
Ili su modovi kao sto je ovaj celt sto koristi ove naredbe opasne, mislili da prebrzo ocjenjujem postere :)
Koja je korist od duplog naloga inace? je li to u modi sad ili..?

Alo, jeste li ziviii :)

Smarko, objasnio sam ti ja sta je...to je sigurno, jer da je neka moderatorska malverzacija ti bi kao obican smrtnik vec bio smaknut!

Mada postoji jedan mogucnost: koliko puta se klikne na + toliko mora biti pluseva na vukajliji...moguce da ovi moderatori sto su gladni za bodove preusmeravaju tvoje pluseve na neke svoje definicije. Zbog toga se i javljaju oni clanovi na negativnim brojem bodova, a kad im saberes poene trebali bi biti pozitivni...

Ako se tema uskoro zakljuca verujem da je mozda i ovo drugo...a ako banuju tebe il mene sto pricamo o ovome budi siguran!!!

Neka banuju, da smo zdravo, bas sam vidio one sa -1 definicijom -nekoliko poena... pf... da smo mi zdravo samo, pa sto god, ionako je vec sve postalo bez veze, neke stvari se mijenjaju na sajtu...

i meni se ovo ponovo desava...

мен' се исто дешава са дефиницијама...

Da li je bag ili je to tako sistemski promenjeno, ali ne mogu da menjam tekst u posterima? Znam da je ranije mogla da se vrsi korekcija. Hvala unapred

Mene zanima zašto već neko vreme ne mogu da vidim prvi poster ni na jednoj stranici sa posterima?

Takođe me zanima (znam da nije za ovu temu, ali da ne otvaram novu), zbog čega ne mogu da ocenjujem sve definicije ili postere jer su mi dosta njih obeležene/i kao da sam već ocenjivala? To traje od kada sam se registrovala, ali eto, sad tek pitam...

I meni se isto desava sa posterima... Ocenim ih, pa sledeceg dana, kada ih otvorim, oni su neocenjeni...

I meni se isto desava sa posterima... Ocenim ih, pa sledeceg dana, kada ih otvorim, oni su neocenjeni...

i meni prije dva dana ponovo, ali rekoh da ne smaram...

smarate....koga briga za postere ili za sajt...zasto uopste postojimo....

aj sad ozb, zar nisu ukinuti poeni na postere tj ne racunaju se u skor...

Ово је место за пријаве багова, тако да ако су постери саставни део сајта, драга моја ледењачо, дај та то исправимо, а да смарају багови смарају (понајвише каизена). Дај да се ово реши да се не смарамо више. :Д

nije sve u poenima...

slazem se smarko, ima nesto i u bagovima

jeste, Sose, la'ni ti obavezno :D

Ja od sinoćnjeg uvođenja novog dizajna vukajlije ne vidim poster nikako, samo belo polje na mestu gde treba da bude poster.

koji browser koristiš? ima li još nekog sa ovim problemom?