Prijava

Čovjek je veoma iskren i pošten. Ne znam čovjeka ali takvih nema puno na vukajliji. Evo odje mogu svi da se potpišu koji se slažu pa ako sakupimo 100 potpisa da ga ne banujete.

Oćeš da sad zaključam il da čekam 99 potpisa, pa onda?

@Ognjenpet, hvala na podršci, ali nema potreba. Black može odmah da zaključa ovo. Samo me zanima da vidim kakvi će moderatori biti kao ljudi. I da mi daju izveštaj koji će im poslužiti kao razlog za trajni ban. Želim samo uverljiv izveštaj, ništa više.

A ako neko glasa za, je l' vam onda treba 101 ili kako?

Како је вама досадно у животу!!!

Premestiću u zezanje, nekako mi više leži taj podforum za ove zajebancije. :)

Ako se dele šećer i zejtin u zamenu za glas, ja sam za. To je in na izborima, što ne bi bilo i ovde.

Nek je tebi ludo. Ti živiš sto na sat

Јесте, све неки одласци са сајта... Драма квинз...
http://vukajlija.com/virus15/154287

Nek je tebi ludo. Ti živiš sto na sat

E da bre, zar ovaj virus nije otisao? Koji ce kurac ovde? :)

A jel' se vaze i glasovi duplih? :) (samo pitam)

Ako su dobri ljudi važi. Znači od tebe ništa.

Nece on biti banovan ukoliko iza njega bude stajao neko ko je mocan i koji ce proceniti da wlex nema lose namere i da nikoga nije ugrozio.
Ja sam za to da kontaktirate nekog ko ima uticaj i da ga ubedite.Imate moju podrsku.Ni ja ne zelim da on bude banovan.

e jbg! onda do sad nema ni jedan glas!

morate shvatiti da smo pretrpani zahtevima za trajno banovanje, a proceduira obrade podataka dugo traje, te pošto smo tek stigli da obradimo wlex88-ov zahtev za trajno banovanje, nadamo se da ćemo na vreme stići i do zahteva za ne-banovanje, ali to sve zavisi od radnog vremena, pretrpanosti poslom i sličnih stvari.
Svako mora da čeka svoj red, ne želimo da budemo neprofesionalni prema onima koji su se prijavili pre njega.
lock