Prijava

Нека добра дефиниција, са такоже добрим скором, сможе да се претвори у хвалоспев или пљување по нечему - ако је назив тотално промењен, као и цела дефиницја, како ја или било ко да провали то. Вероватно је могуће, али тек након извесног времена (реално говорећи могу да прођу недеље).

Ко размишља "саћу да напишем најјачу јебену дефку коју је овај сајт икада видео и након две недеље променићу наслов и кључне речи, па ћу се недељама, ако не и месецима смејати наивчинама који су ми дали плус"?

"@Стивен a zasto je tako tesko zamisliti da neko zeli i jedno i drugo? Dakle nesumljivo je da pomazu jer ce njihove pare ici direktno u razvoj sajta od cega ce svi imati koristi, a opcije jesu korisne, zasto ih neko ne bi zeleo."

Само см исказао гађење према томе, не захтевам ништа у вези са тим. Ево, нећу то ни да спомињем убудуће на овој теми.

"Ко размишља "саћу да напишем најјачу јебену дефку коју је овај сајт икада видео и након две недеље променићу наслов и кључне речи, па ћу се недељама, ако не и месецима смејати наивчинама који су ми дали плус"?"

1. Зајебанција и није толики проблем.
2. Не мора да буде врхунска дефиниција, може и да буде и било која од пар десетина хиљада њих са скором 30, 40 плус.
3. Хоћу да укажем на могућност злоупотребе сајта, коју ћете тешко моћи да контролишете, односно санкционишете.

Нећу више да вам досађујем, изнео сам своје мишљење, а ви радите како вам је воља.

Ма мени су готивне те нове опције, хоћу да их имам. Само, било би фино када остали не би примјетили да ја имам те неке другачије позиције на сајту. На примјер, писање црвеним словима се на чету примјећује, наравно, али ово око гробља и измјене дефиниције се и не мора примјећивати. Дакле, ове двије задње, и њима сличне, опције су ми у дуре!

@евомене uvek mozes da ostavis belu boju.

Niste odgovorili kako da novac uplete oni koji žive u inostranstvu?

ne znam,aj,mozda je do mene,ali mi se ne dopada sarenilo,kao ni ideja o placanju...
nije veliki novac u pitanju,samo se nadam da ovo nije pocetak nekog jurenja kesa,jer se na taj nacin malo krivi smisao sajta u celosti,ja sve ovo vidim kao jedan fin nacin zabave,iskreno bih zeleo da ostane tako.
izneo sam svoje subjektivno misljenje,nadam se da gresim,jer sam svestan da u danasnje vreme sve ima svoju cenu,zakup servera,odrzavanje,itd...
puno srece u narednom periodu,sa zeljom da sam samo napisao licni fail =]

I glas sa chata se mora cuti :)

Je l' mogu ja da dam 'iljadu kinti, al' da mi se vrate poeni sa postera? :))))

Jao bre, pojedinci baš nisu ukapirali svrhu ovog uplaćivanja. Nije fora u VIP statusu, opcijama i koječim koliko u održavanju sajta uz pomoć samih članova. Pa jesmo mi ovde zbog sajta? Jesmo. Bacićete tih 200 dinara na Koka Kolu, na kafu, na pivo, na ko zna šta, jaka cifra da se oko toga prepiremo...

Ja uplaćujem sutra. Hteo sam danas, al' ne stigoh!

Još jednom, ideja je sjajna.

Aman ljudi, lepo kaze covek da je placanje izborno, ko ne zeli ne mora. A ko nema 200 dinara mesecno za sajt na kome provodi po pola dana i vise, taj ili laze ili ne radi nista u zivotu. Ostatak komunizma u glavama pojedinih clanova je nepodnosljiv. Nista vise nije besplatno i ne treba da bude.

''Niste odgovorili kako da novac uplete oni koji žive u inostranstvu?''

Сигурно неко има неког у Србији ко ће уплатити кинту, па ће му овај вратити. :)

И ја уплаћујем сутра.

Ima Džimi, al ja ni za sebe ne kačim kako da uplatim:))
Help sa nekim instrukcijama kako da uplatim nekom iz inostranstva.
Aj leba ti, ako ti nije cim, napiši mi.

Ajoj, kakvih ljudi ima ovde... Jbt. ja sam mislila da je ovo sajt zabavnog karaktera dok nisam počela da čitam forum i komentare...
Mislim da je to sa VIP nalozima skroz ok, ko hoće plati, ko neće ne mora i gotovo! Gotova priča, ne razumem problem pojedinih ljudi...
Inače, čisto zbog kvaliteta sajta modovi bi ponekad slučajno mogli da nam odgovore i na neka pitanja koja pitamo van ovog VIP polemisanja, npr. u delu za predloge i bagove... :)

jeee,kakve osude!!naglasio sam da je to moje subjektivno misljenje,imam pravo na to,sumnjicav sam prema jurenju kesa...

Odlično rješenje, mada meni se dopadaju i one reklamice gore, nisu napadne eto baš danas su mi bile od koristi.

Ma ne mislim samo na tebe (ako se ti uopšte obraćaš meni :)), preletala sam sve komentare i na ovom delu foruma a i na čitavom forumu vukajlije, pa ovo mesto počinje da mi deluje malo nategnuto... nem' pojma... Mislim da ću da se vratim samo da čitam definicije i gledam postere i povremeno stavim koju/koji, to mi je najpametnije...
Zoki, znam o čemu pričaš i kontam te, ali ako nije obavezno plaćanje ili tako nešto onda je to po meni ok, jbg. svi moraju nekako da zarađuju...

Bice veselo kad par vipovaca ode na tajne VIP forume da budu VIP. kul totalno.