Prijava

Kaizene, uplatio sam nalog. Pogledaj pvt, stavio sam sliku uplatnice.

Ja dam kevi, al ona uvek zaboravi da uplati.

Dzankee, hoces na pvt da ti objasnim kako se ispunjava uplatnica, koji je najkraci put do poste i proceduru stajanja u redu i predavanja popunjene uplatnice, kao i cekanja da ti istu procesuiraju?

Kaizene, ja sam snimao službenicu dok udara pečat na uplatnicu, da ti pošaljem snimak? Al nemoj da gledaš posle trećeg minuta, tad smo otišli kod mene na gajbu.

:D

Oprosti, nisam odolela :*

Уплаћено пре 10 минута...
Скенирам када дођем кући, сјебан ми скенер овде....

za koji dan info kako uplatiti iz inostranstva.

Prođe li taj koji dan? :)

Mnogi se to pitaju... :)

I ja se pitam i čekam.

ne znam gde bese prijavljujem to, nalog Novica Ivica je trebalo da bude odbanovan davno kaze

broj mog naloga je dat kao primer za ktitore.... Jel postoji neka nagrada za to što sam toliki proser??? Ako ne, da uplatim ktitor ovih dana.... :D
(što me tako ne usere na lotou)

e jbg sad htedoh da editujem post, al sa moba sam pa ne mogu.... Zaboravio sam da pitam da li ktitor može da oživi neku definiciju sa groblja?
Brišite slobodno moj prethodni post

Реме, увек стоји сопствени број на примеру за уплатнице. Улогуј се с дуплог и увери се. :)
Не може ктитор да васкрсне своју дефиницију.

fala Mylyce.... Upravo ukapirah da sam tupadžija.... Moram uskoro da pravim dupli :)

Evo uplatih ktitora, poslao sam vam sliku na mail.... Pa aktivirajte što pre :)

zenuli ste i najbolji sajt na prostorima bivse nam drzave..svaka vam cast....nekome je tih 200 dinara-5 km ili 2.5 evra znacajno...al ajd kud svi tu i mali Mujo sto b' rekli

A kako da održava sajt?

mrzime da čitam svih 21 stranu foruma, a imam pitanje na koje možda već postoji odgovor.
molim da se nitko ne ljuti na mene zbog toga...
dakle:
kako mogu ja iz Hrv da uplatim??