Prijava

Ne bi trebalo da imaju poseban tretman.

e, mene interesuje jedna stvar.
ako ktitor promeni nadimak da li onaj stari nadimak neki novopridosli clan moze da mu uzme?
znaci, da li su nadimci zasticeni ako se privremeno promene

Ooo slažem se s ovim crnogorcem, ja sam uplatila da poguram finansijski a u međuvremenu se pokazala kao preka potreba. Toplo prepporučujem.

Ово што је тасманијски ђаво питала, изгледа да може. Ја сам отоврила овај дупли http://vukajlija.com/recnik/autori/28721, то је додуше један од каснијих надимака, нисам имала муда да променим свој првобитни, после мора да уплаћујем овом дуплом ктитор па да му мењам да би могла дузмем :)

Sta bi sa definicijama dana? Je l i to sada ide uz ktitor ili sta? Vidim da sa strane postoje "odabrane" definicije, ali to nisu one naj naj zvezde u usponu...

Podrzavam ktitor ideju, ali je bzvz da neke osnovne stvari sada oduzmete jer realno, da nije tih "najsmesnijih" definicija koje su izdvojene kao definicije dana, vecina nas ne bi bila ovde sada.. I sami znate da je tek svaka 50ta vredna pomena, a nemaju svi strpljenja da listaju jednu po jednu...

Definicije dana su uklonjene komplet (dakle za sve) iz nekoliko razloga:

često su definicije dana bili potpuni promašaji od definicija, neke i nisu bile definicije i trebalo je da budu na groblju iako je Vukajlija inspirisan urbandictionarijem trudim se da što manje liči na isti

* napetost je bila velika oko toga koja će definicija da bude definicija dana, pravili su se dupli nalozi samo sa ovim ciljem itd. mene su prozivali kad god pejstujem novu definiciju na fejsbuk ... takva nervoza ne treba ovom sajtu.

Moderatorima ne može da promakne kvalitetna definicija. Nadam se da većina može da potvrdi da su "odabrane definicije" odlično zamenile "definicije dana" i "najomiljenije".

Odabrane definicije su sasvim ok. Ovaj sistem je bolji, nažalost. Kažem nažalost jer bi naravno bilo pravednije da da najbolje definicije budu izglasane, ali pokazalo se da nije to za nas.

Odabrane definicije su uglavnom, po meni, teški šit. Oprosti kajzene, ali meni tako deluju. I meni je OK ako ti imaš poverenja u ukus modova ali zašto ne ubaciš Vox populli definicije? Ne bi mi bio problem s tim Odabranim da ih ljudi nisu jednostavno poistovetili sa def.dana i najomiljenijim i samo služe za dobijanje pluseva. Potpuno nezasluženo, po meni-ponavljam.
Zašto jednostavno onda ne ukineš ocenjivanje?
Def dana je bila katastrofa a i najomiljenije jer su dupli nalozi vredeli. Najpopularnije ne vredi jer ne možeš jbg imati 100duplih naloga, naravno da će se naći i tamo gomila đubreta ali bar znaš šta je juče narod izglasao npr. Ili u nekom određenom periodu. Mnogo faktora utiče na dobijanje pluseva(vreme postavljanja, da li će se približiti ciljnoj grupi momentalno prisutnih autora itd itd)ali ovo s modovima je katastrofa.
Kao da sam u školi pa mi je obavezna literatura nešto za lektiru, to moram čitati a ne želim. Ne treba mi to na ovom sajtu. Izvinjavam se zbog krcanja teksta al jbg.

Ljudi ovo rešenje je odlično! Modovi biraju ODABRANE a na onom kalendaru pored imate najbolje ocenjenje tog dana, tu pređete par strana i nećete propustiti ništa kvalitetno, to je po mom mišljenju pandan najomiljenijim i preglednije je jer je po datumima.
Što kaže Čola "ne bi ja tu ništa diro". :)

Aurora, uopšte se ne slažem sa tobom da su odabrane šit. Do sada su sve bile ok i nijednoj kolko se sećam nisam dao minus, za razliku od definicija dana. A kaizen je u pravu da trba što više da se udalji od urbandictionary.com .

a na onom kalendaru pored imate najbolje ocenjenje tog dana

Tako je. Samo klikni na današnji dan i dobićeš najpopularnije.

Kako je Straja odmah promijenio mišljenje kad mu se defka našla među odabranim. I zasluženo. :))
Pardon, dvije defke. :)

Lullaby nije baš tako ali zanimljivo zapažanje :)
promenili ste koncept od kad sam ga kritikovao i sad sam jako zadovoljan, ni sam ne bih bolje osmislio :)

Pretpostavljam da je ovo ta kritika? :))

to je već definicija ali vidim da je već nekoliko sa liste već dospelo na tu stranicu pa vidim i da je definicija urodila plodom :)))
ali više sam mislio na forumske kritike

Nisam u toku, a i mrsko mi čitati 20 stranica ove teme pa ću da zaspamujem:

ima li išta oko ovog ktitora za nas iz Republike Srpske i BiH?

Ja bih to redovno uplaćivao, cifra je mizerija, 4 marke košta kutija cigara, međutim nemam gdje...Bedak mi je cimati drugove u Srbiji, niko neće d'uzme 4 marke kad se vidimo a ja neću da me oni časte....Debilna situVacija al' štaš sad....

Elem - uplaćivanje ktitora u BiH, makar bilo i skuplje?

za koji dan info kako uplatiti iz inostranstva.

Kaizene, nisam iz inostranstva, al' ajd kad si već tu, aktiviraj mi ktitor nalog, uplatih još juče ujutru.

sredjeno! hvala na uplati :)