Prijava

Pa daju ti bre PSV. Ne kukaj bre više. Aman čoveče.
Rekao si šta si imao.
Idi oceni nešto.
Evo možeš moj futur VIP profil da izomiljenaš, pa ja posle da to vidim.
Do jaja.

pa šta to ne radiš što si i pre?

Napiso sam def, idi ocenjuj maro munjo, bilo bi lepo da i ti koju napišeš.

Ево маро, ја се већ навикавам на пинк профил, за будућа јебачка пинк слова :) Кад си дебил, нек си ментална установа!

@remac: članovi koji su redovno aktivni od 2007. su ti manje više samo kaizen, reservoir dog, lithium i ja +- oni koji ređe navraćaju.

U Mici, i ja ću ga turnem:))
Nego PSV, jel ti znaš da je zabranjeno reklamiranje definicija mladjih od 24h?
Sramota bre na koji način hoćeš da ti dam plus.
Nisi ti za VIP nikako.

Nigde ne vidim direktan link do moje definicije, a bogami ni do tvog VIP naloga, toliko o reklamiranju :)

Ovo je Vip tema, a ne tema de ti treba da kukaš i reklamiraš svoje definicije.
O veliki PSV koji će platiti 200 din, koji je pomogao Kajzenu da opstane sajt, koji je leršva, mega car, mega giga sega mega eve ga......
Jednom rečju: TROL

Управа напоље!

Nigde nisam kukako, a ti sama zahtevala neku akciju od mene mara munja. Ja sam naglasio da podržavam plaćanje. Izvini ako sam ti porušio sneška :)

Е, а је л' сад ми што нисмо ВИП смемо да се обраћамо ВИПовцима са персирарањем или не? И да ли, уколико нам се случајно омакне да се не обратимо са Ви, бивамо кажњени за пропуст? :)

Сав овај Велики Вукајлија ВИП је у ствари тренутак истине на фарми, а ми полако улазимо у 48 сати развод. Видећемо ко је најслабија карика.

Рипли, човече, драго ми је што си данас био циничан при првом коментару. И то профи циничан. :)

Ја рекох, Некро, за ту листу пријатеља сајта. Много лепше, финије и хуманије. Без раслојавања. Овако... Смрди колико мирише...

Ja se izvinjajem... jel ovo moze sad normalno da se spamuje ili sta? :)
(samo pitam :)

Sto da ne, gotivno :) Moz' se prikljucim, moz' se ne priljucim...

Al' najjace je sto se citavo vrijeme nesto prepucavate, a onda dodje black_hole, jebe vam mamu svima, da prostite, i naredi da se tjerate s foruma i definisete nesto. Kao sto mama naredjuje djeci.

Sve ovo me je navelo da razmisljam o nama kao o jednoj velikoj (ne)srecnoj porodici, i zbog doga mi je nesto toplo oko srca. Aferim. :)

Izraz VIP postoji mnogo pre farme i Velikog brata. E sad, nažalost, u Srbiji sve mnogo moćnije zvuči ako se prevede na Engleski a pri tom i skrati, te se taj nezahvalni izraz "VIP" uvukao u svakodnevni govor. Iskreno i meni pomalo para uši, ali to ne znači da je administrator sajta imao nameru da bude komercijalan i jeftin, već da bi svakom bilo jasno o čemu se radi. Kada kažem svako, mislim na ljude koji možda nisu obišli pola sveta i popili svu pamet istog kao pojedinci koji kukaju na pomenuti naziv.

Strpite se, biće originalnijeg imena uskoro.

Ктитор сам и хтела да предложим :) Или пријатељ сајта, или тако нешто...

VIP RIP.

Ktitor je novi naziv za ove naloge.

Evo, dok sam pisao post, ispunila Vam se želja :)

КТИТОР!

Моћно, а?

Уууу, код Ктитора у 29. Новембра сам завршавао доп!