Prijava

VIP il ne, pitanje je sad?

Spreman sam svaki mesec da dam 200 dinara za Vukajliju, ali ne bih volio da imam na svom profilu VIP, dvratan je. Drugo, volio bih da neki od starijih članova koji su duže godina ovde, dobiju automatski status VIP jer su na neki način pomogli Vukajliji da postigne ovoliku popularnost i da Vukajlija postane ono što je danas. 20000 puta 2 dinara je puno, a 200 dinara je cifra koja bi ovom sajtu obezbedila solidno funkcionisanje. Znam da na sajt ne dolazi svaki dan 20000, i da je aktivno daleko manji broj autora od toga svakodnevno, i da bi 200 dinara bilo daleko manje puta ta cifra. Ostvari popuste za 6 meseci ili godinu dana, postavi tu cifru i daj neke privilegije, ne VIP, ali privilegije ljudima koji su ovde bili u početku, onima koji su došli davno i koji su sa ovim sajtom ostali čak kada je isti polako postao "VIP". Toliko od mene, uskoro šaljem prvu uplatnicu, ali molim da ovo VIP ne bude na mom profilu, jer ne želim VIP, ja želim da pmognem vom sajtu. Ja ne želim forum specijalan, već želim da imam onu slobodu koju smo imali dok nismo postali komercijala. Toliko od mene, a ti Kaizene se seti kada sam ti pnudio pomoć, da li mi je tada pre nekog vremena bila potreba VIP nalepnica ili ne.

За Зељчека: бориш се против ветрењача, нажалост. Превише њих је одлепило од среће кад су видели шта могу да добију за 200 кинти. Знам да су паре потребне, али требало је покушати наћи други начин.

psv ovo nece placati ni 300 ljudi. Bas oni ljudi koji su najduze ovde i koji su najaktivniji na sajtu ce i biti spremni da daju novac,a onih 18 hiljada koji opterecuju server bolece k**....zato bez jednakosti za sve! Nemam nista protiv ovoga...sajt mora nekako da se izdrzava i to je sasvim ok...samo da VIP-ovci ne dobiju prevelika ovlascenja i beneficije....

Predlažem da se umesto VIP nalog,zove PIP nalog.
Jer će samo oni koji plate moći da gledaju "program".

Mnogo pametnije je bilo da je javno objavljen račun i sve što treba i da se napiše neka molba za donacije, i da se istakne ko je koliko uplatio (kao što je neko rekao), a ne da se pravi cirkus u najavi.

može da se uvede i malo češći ban za one koji ne rade ništa na sajtu.

Шта у синтагми 'ДОДАТНЕ опције' није јасно? Сви ће имати иста права као и раније, не претплаћујеш се на иживљавање, то је одувек овде било санкционисано. Ако нама, који ћемо да уплатимо, није тешко да одржавамо сајт и за оне који неће уплатити, немој и вама да буде тешко да не саботирате нечију добру вољу.

A malo jadno deluje to sa donacijom...mislim da bi,posto je sajt izuzetno popularan,lako mogla da se zaradi neka para nekim reklamama.:D

To sa reklamama vam je sasvim jasno objašnjeno još u prvom postu.

Ko hoće, nek' plati, ko neće, nek' ne plati i lepo svima. ŠKK žvalavite više, bemumater, stvarno niste normalni. Zar svaka novost mora da izazove neke dža-bu-svemir-nemir podeljene reakcije. Mene lično zabole i za VIP i NEVIP. Sticajem okolnosti sam "VIP", a da nisam ne bih platio da postanem jer bi to bio moj izbor i gotova stvar. Bolje definišite nešto nego što trubite ceo dan o ovome.

Људи, то што ће неко да плати не значи да му ми нећемо обрисати дефиницију ако је дебилна, тако да - немојте да се плашите да ће пасти квалитет и да ће добри аутори пасти у сенку.

A bilo bi kul da nam se sa desne strane(ovde gde je prazno) smesi Seka Sabljic sa mirisom jorgovana.

Много ви озбиљно схватате сајт који служи за зезање.

Surovi, ti dobro znaš da je ljudi kojima je stalo do Vukajlije su spremni da daju 200 dinara bez ovoga VIP sranja. Šta tu ima nejasno? Davao sam pare na daleko veće gluposti, neće mi ni jedan problem stvoriti da stavim 200 kinti na stvar koju volim. Ja sam za, ali ne želim da se kurčim sa tim.

Што рече Блеки, шта паламудите више?
Једино се не слажем око плаћања. Ја ћу да платим са све тим што сам по дифолту Вип. :)) И мислим да би сви који висе на сајту требало да донирају неку кинту. Јебемму, шта је 200 кинти?

Vip Mara će da plati pa da klati, a vi ostali kukajte.

VIP clanovi bi trebali da budu svi clanovi koji su aktivni od 2007-2008 godine,da znamo mi noviji clanovi ko su iskusniji,koji mogu da nam kazu sve o sajtu. A za povlastice bi trebalo da se placa,ali ne i da njima stoji naljepnica VIP samo zato sto su platili (zamislite kako bi to bilo da ja imam naljepnicu VIP a samo sam 3-4 mjeseca na vukajliji,a da npr prvi srpski vampir nema tu naljepnicu a ovde je vec ihahaj).

Statusi na vukajliji (VIP,Iskusan clan,iskusan tu i tamo,neiskusan), ako zazive, da se daju po zaslugama.

Opcije da imas neogranicen broj pisanja definicija, vidis ko ti je dao plus-minus, stavio u omiljene i mozda jos neka opcija treba naravno da se naplacuju, ali ne i da stoji bilo kakva naljepnica tim clanovima koji su platili za te opcije.

Eto toliko,udrite...

Е, узгред, то о чему причате се уопште неће звати ''ВИП'' дошло је до промене имена. Рекао Каизен.

Ma jebo status, daj mi samo da radim što sam i pre. Boli me kurac za VIP.