Prijava

A niko ne prokomentarisa moj predlog da ko god da je ktitor dobije 0,001 posto akcija sajta. Ktitori odnosno suvlasnici sajta bi se trudili unaprijediti sajt kaizen bi zaradio i poboljšao sajt, akcije skočile, ostalo bi mu većinsko vlasništvo i sve odluke bi i dalje bile njegove. A voli raja imat svoj dio koliki god bio.

@Ognjenpet ne želim da ikome prodajem deo sajta

dam ti 1500evra za 49% :)

9 800 000 dinara po ovoj mojoj računici je 49 posto. Nedaj celtu za siću. Ma uzmi pare i obećaj akcije.

Ja se već osećam kao akcionar. Samim tim što su neki od mojih predloga za poboljšanje sajta realizovani, tu vidim svoj doprinos i uspeh. Ne zaboravite da je Vukajlija mesto gde ste oduvek mogli da smarate koga hoćete sa vašom blesavom maštom, a da vas pri tom niko ništa nije pitao :)))

Oću da se banuješ sam jer si me uvrijedio rekavši da smaram. Stid da te je. A loše bi mu bilo uzet 98000evara za 49posto. Znam ja da će kaizen opet reć da neće prodavat. Ne bi ni ja. Ne nipošto

Oću da se banuješ sam jer si me uvrijedio rekavši da smaram. Stid da te je. A loše bi mu bilo uzet 98000evara za 49posto. Znam ja da će kaizen opet reć da neće prodavat. Ne bi ni ja. Ne nipošto

Џими не сери леба ти. Ја дајем конструктивну ПРИЛИКУ (или придику како год да је ти зовеш),а ти ако си мало приглуп или преосетљив на оштру критику то је твој проблем. Ако не можеш да даш предлог или критику за побољшање сајта не сери по мени.

Извини, погрешно сам написао, требало је ''критику''. Мора да сам мислио на нешто друго...

Ти то мени кажеш да сам приглуп, или? :))

Довољно сам ја предлога дао за побољшање сајта, не брини. На десетине. Многи су и реализовани. Но, није да ти ишта знаш о томе, кад очигледно све своје време овде посвећујеш тражењу фалинки и пљувању по иоле добрим стварима.

Џими
Извини, погрешно сам написао, требало је ''критику''. Мора да сам мислио на нешто друго...

Не разумем шта има лоше критиковати нешто. Где је критика ту је и побољшање (бар би тако требало да буде).

Џими
Ти то мени кажеш да сам приглуп, или? :))

Немам диплому да о томе судим :П

En_Dotter
а ти ако си

Дакле не знам, а и не морам ја баш све да знам :П

Џими
Довољно сам ја предлога дао за побољшање сајта, не брини. На десетине. Многи су и реализовани. Но, није да ти ишта знаш о томе, кад очигледно све своје време овде посвећујеш тражењу фалинки и пљувању по иоле добрим стварима.

Јако ми је жао што ништа добро за сајт нисам учинио од када сам овде. Волео бих да сам некада нешто паметно предложио и да је то прошло. Јбг. када не умем.

ЕДИТ (избрисах неким случајем последњу реченицу - надовезује се на предходну)

Да ли си ти предлаго или ниси и да ли је то пролазило или није нема апсштрумпфно никакве веза са оним што сам рекао. Дакле настави да предлажеш, а ја ћу да наставим да критикујем као што сам радио од кад сам се регистровао. Ако се не слажемо у мишљењима још боље - квалитетније решење излази и расправа, а не слепим праћењем једнога.

Daj Džimi, nemoj da si Bojanić, ko ti je kriv kad ne razumeš Dotterov osećaj za filing, da ne kažem senzibilitet.
Čovek jeste mrgud ali nije zlonameran :) samo ne ume da se druži:/
Ne drkajte mi Dottera! :)

Ако се не слажемо у мишљењима још боље - квалитетније решење излази и расправа, а не слепим праћењем једнога.

Тај рад.

Čovek jeste mrgud ali nije zlonameran :) samo ne ume da se druži:/
Ne drkajte mi Dottera!

Добар је Дотер. Само мало кренки у последње време. :)