Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Jarmushev the limits of control. udarao sam se kako mi je bilo krivo što sam ga gledao od samog početka pa sve do kraja (nekih 2 sata).

    A human centipede svuda vidim po memebaseu, 4chanu itd xD svi kukaju što su ga gledali

  2. E Betmen je stvarno stravicno precenjen, mada nije bas za ovu temu.

  3. Betmen loš film? Pa ti nisi normalan, čovek umro za ulogu.

  4. A zato je Heath Ledger umreo, aaaa...

  5. Dark Knight jebe, nemojte da jebete sad! dajte neke suze i njene sestre i bracu, kakav betmen! mozete gore od toga :D

  6. Betmen je sjajan film... kao i svi ostali Nolanovi filmovi...

  7. 127 Hours

    Srećom gledao sam na DVDu pa sam mogao da premotavam. Ne mogu da zamislim agoniju ljudi koji su gledali u bioskopu.

  8. Black swan. Srećom gledao sam na DVDu pa sam mogao da premotavam. Ne mogu da zamislim agoniju ljudi koji su gledali u bioskopu.

    Šalim se, ja imam standard i pristojnost, gledao sam ga u bioskopu, a ne piratski.
    Doduše, i dalje je užasno.

  9. sto bre, kazu ljudi ovde sto ga gledali da nije los. (@127 sati)
    ja nisam, imam ga na kompu, al jos nisam gledao.
    jedan od mojih najgorih je death proof
    ponadao sam se posto je tarantinov, ali je baaaas tesko govno i smor.

  10. Ako ga imaš na kompu super, pusti ga i odgledaj prvih 15 minuta, to valja. A posle ćeš da shvatiš zašto sam premotavao ostatak.

    http://www.youtube.com/watch?v=Ji2xT6FHdfo

  11. Jebiga, gotovo svake godine se provuče neko sranje od filma. Beše ona Veštica iz Blera, pa Paranormalna aktivnost i sad tih 127 sati. Gledao sam ga i šta znam. Jako predvidiv film. Znao sam da će da halucinira i da pije svoju mokraću (fora maznuta od Srđana Dragojevića "Lepa sela.." kad Bjela piški u flajku Koka-Kole od 1,5l) , snimao se kamerom (fazon Veštica iz Blera) i sl.

    Šta znam. Istinita je priča i drago mi je da se čovek izvukao, ali mislim da bi ovi sa Diskaverija napravili bolji dokumentarac o tome (već postoje slične stvari) nego što je ovaj film.

    Iskreno, privuklo me samo to što sam u titlovi(dot)com video ogromnu potražnju za titlovima za taj film.

  12. Paranormalna aktivnost je definitivno najgluplji film koji sam gledao u poslednje vreme

  13. haha, sad me intrigirate sa 127 sati , moram skinem :D

  14. to! javi kakav je :)

  15. :DD hocu, merci! trudicu se da budem realna. :)

  16. ako se i tebi ne svidi necu ga gledati ni po cijenu dva sata svog zivota :D

  17. nemaju bre pojma. film je kidalica. hrabar poduhvat bez fejla.

  18. merciii :* ali videcemo mozda je dva sata kvalitetnog programa :D 127 sati kvalitetnog programa. fora je sto nemam predstavu o cemu se radi, koji je fazon. znam da je tako malo lou ki i vljda jedan glumac. ali, ako je fazon filma Into the wild, meni ce to, s oprostenjem, da se svidja! :D taj film gotiviiim

  19. hah, evo i Surovog. pa to, definitivno ja to da vidim, pa javljam presudu.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.