Prijava

Jesen samuraja je solidan film, nije ostvarenje, ali ok za vikend poći u bioskop ako nemaš šta da radiš

V za vendetu je prosječan film

Mali Budo je među najgorim stvarima što sam ikada gledao.

Lol, sećam se kad sam rešio da pogledam malog buda i kreće uvodna špica, vidim ja dobra produkcija, dinamično sve, loženje, i kažem sebi, pa tačno kenjaju vukajlijaši o filmu, sasvim gledljiv, i onda neko od onih košarkaša u trideset sekundi izruči pet različitih prejadnih fora hahah i ugasim

Ja sam na nagovor druga pogledao celog malog buda i mislim da je to glavni razlog zasto nisam zavrsio fax, nemam para devojku, prijatelje itd.

Kako je Hari postao drvo
Ok je uradjen ali je brt mnogo dosadan...

Hahaha Mali Budo unesrećuje

Apiš me za mudo
Ko drugome jamu kopa XD

neko govno kad automobil bez vozača usrani ubija sve redom, kao horor šta li

i gledam do kraja jebenog očekujem da će kao otkriti da postoji neko objašnjenje, ali ne, auto je kriv za sve ipak, zaposeli ga zli duhovi, muke na njega vaskolike

ali ajde i priča i sve, ima onaj rubber film o gumi koja ubija koji mi je bio ok, ali ovde očajna i gluma i efekti i sve, baš onako sranje žešće

mada kapiram da ima mali milion sličnih treš horora tako da njih možda i ne treba uzimati u obzir

od ovih ozbiljnijih holivudskih, sa jakim budžetom, najgori mi je Waterworld sa Kostnerom, to mi prvo pada na pamet sad

Mrzim taj film, scenografiju, kostime, likove, baš se ježim onako kad ga ugledam na TV

Sve od Vin Diesela osim Boiler Room

hahh tronozac to je onaj film chervolet ili tako nesto, siguran sam da je naziv filma ustvari ime vozila tj brenda, makar je ista radnja filma koji ja zamisljavam u glavi sada, neki tinejzeri ovo ono voze se pa ih napadne crni americki auto tipa chervolet hoce sve da ih pobije itd dobar film sve pohvale

eee hahah gledajte dead snow ahahahah pa ono je haahhah looodnica...kao idu na kampovanje na planinu u snegu itd, i onda ih na kraju napadaju zombiji nemacki iz drugog svetskog rata ma baljezgarija i tresh teski mene je drugar prebio, tj uradio mi je polugu jer je tada jos bio jaci od mene fizicki, zbog tog filma jer sam ga naterao da gleda, sad sam ja dosta jaci od njega al se ne svetim

Nije to pezose ipak, potrudio sam se da nađem sad, ovo je u pitanju:
https://www.imdb.com/title/tt0075809/

zanimljivo otkriće je da postoji baš dosta tih killer car filmova izgleda hahah nisam znao

Aha ovo ne znam kontao sam da mislis na onaj Karpenterov koji i nije toliko los.