Prijava

Mene, pa uvek su samnom ovi moji gremlini u glavi tako da sam što se tiče pratnje zbrinuta :D

Ja sam jednom našao dlaku u vaginu, i otad mi se zgadila...

Nije sramota definisati se, ali to nase drustvo tesko prihvata ako nije u nekoj normali kako je to neko davno zamisio.Mada sudeci po prososti pederi i lezbejke poticu iz davnih davnina(Rima,Grcke....)

Ali ne bih mogao kao Artemida kaze sa prazilukoM

Praziluk... Može, samo ako je debeo i čvrst!

Kakav crni Rim, Grčka... Homoseksualnost postoji otkako je sveta i veka. Da je to tačno govori činjenica da je ista zastupljena i među životinjama.

Jimmi, vidim da si ti aktivista :)

To je istina, ima medju zirafama fegeta.
I zivotinje su ljudska bica.

Активиста? :)

pa de će žirafon da zavlači glavu čak dole da proverava dal ga ima ili nema. on samo uzme i istrese se pa ako posle nekog vremena ispadne neka žirafica onda se nije zajeb'o...

Ja sam seksualno orjentisana ka tudjim mozgovima!
Jebavam u zdrav mozak!:D

Pa meni ne deluješ tako..?

2 surovi:
Surovi muzjak zenku prepoznaje:
1.po mirisu koji nastaje usled izlucivanja polnih hormona kroz sekret
2.po izgledu ako su neke vrste ptica u pitanju(fazan)
3.neke se zivotinje uopste ne pare nego zenke ispustaju jajne celije i muzjaci spermu koje putuju haoticno na jednom prostoru dok se ne spoje(hidre,zabe)
3.neke zivotinje su hermafroditi tako da im nije bitno s kim ce jer hermafroditna zivotinja moze da bude otac buduce jedinke ili majka buduce jedinke zavisi od neke vrste dogovora izmedju dve zivotinje.(puzevi i hidre)

Da te ne zbunim hidre imaju dva nacina razmnozavanja i isto su hermafroditi.

Sve ovo me čini još dezorijentisanijom :D

Kurd je kad je bio mali up'o u bačvu za rakiju...i sada je elitista.

"Elitista"? Ne znam tu reč,potpuno je nova za mene.Ja trenutno nisam načitan...Google mi nešto zapinje.
A jel' to ono kad ga turiš svakome ko se prvo sam lepo natrći?
Ako je to,onda što kaže ova definicija( http://vukajlija.com/recnik/Demokratija/16871 ),sami se ljudi odlučuju za to,niko tu nije silovan.:-P

@ehinacea:
e hvala ti, sad sam neočekivano postao obrazovaniji, ja sam stvarno mislio da je ono što sam napisao istina. ispunila si mi današnji dan.
(zlobnici ne shvatajte ovo kao ironiju)

Nisam vise biseksualac,sad idem samo na zenske.Analni seks me smorio.I jedni i drugi ga zele. :D

Ja sam autoseksualno i manuseksualno orjentisan.