Prijava

Спермашиииииии су закон...има да очистимо овај сајт од искомплексираних сујетних буљашаааааааааа

e sad sam se cula sa danetom. sve je okej, i sve je iskulirano. covek je rekao surovom sve sto je imao da kaze, i nema tu nikakvih vise problema. a i nama je sve jasno. dane se vraca za 7 dana, a elektricar za 6, i to je to, nema tu vise sta. a onda..... spektakl! :D

Lepo vam ja kažem, ne se uzbudjavajte, a vi nećete da me slušate :)

Spermovanje po faci za kaznu :)

SPERMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Spermte se, spermte...

Hahahaha, Dog "lud" kao i uvek :)

ANARHIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!1

e peki, rekla sam danetu da cemo ti i ja da se dogovorimo oko okupljanja, pa prosledimo ostalima. dakle, petak ili nedelja? ja predlazem petak, samo ne znam u koliko sati? energija ne moze pre 22h...

Ako nahvatam bar jednu "budalu" da ide sa mnom večeras, dogovorićemo se koliko danas :)
Mož' mi da se nadjemo pre 10, pa nek se priključi ona, ionako ćemo da budemo negde u gradu :)

e, da, veceras! pusti mi sms ako budes dosao, pa da se iznalazimo.

pa moze, recimo da se nadjemo u petak u 21h, pa joj javimo gde smo. a gde cemo? ja sam rekla da hocu u neku kafanu kafansku! :D

Za to će fudbalerska individua da se pobrine, ako neko zna kafane ovoga grada, to je sigurno on :)
Karirani stoljnjaci, metalne piksle i slično :)

e tooooooo! i ono - case lomim ruke mi krvave! e pa u tom slucaju moramo videti sa njim da bismo znali gde se nalazimo. ali bilo bi najzgodnije da je negde u centru. ajde ovako, neka bude petak, 21h, a za mesto se naknadno dogovaramo?

jeste culi dukatlije????

a jel imas ti neki elektricarev kontakt?

Nemam... al gledaju oni ovo iz snajper moda, javiće se već nekako... dukatlije su to bez obzira što su banovani :)
Jednom dukatlija, uvek dukatlija :)

а ми неки што имамо петак заузет мож да спермујемо сами себе??????

зезам се..то је скроз океј...:))

Javio, pazi da ne radiš u petak više od dva sata, da se ne umoriš :)))

ако смо данас уторак, значи у петак имам око три сата...ихххх уморићу се...

ajooooj! skroz zaboravila! :( u koliko sati pocinje ta svirka? mozda mozemo da se nekako uklopimo u sve? a i sto se sekiras javio, pa msm, ako nismo na svirci onda smo u kafani sa ostatkom ekipe. zar ne? :D

Što je mnogo, mnogo je... a da ti uzmeš slobodan dan u petak? :)

а јеби*те се сви...сви сте ми кул и готивни...али нема ми брата Данета...овај спеРм није то без њега...

:((((((((

маро муњо ако ово прочиташ, толико си ми пала у очима због Данета да те сав Дунав и Сава и Врбас скупа не могу опрати :(((((

cica, saljem ti pvt za dva min

moramo dalje, bez daneta i elektra, hrabro su pali, ali gerila ne posustaje!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

идемо даље...али нема ми данетааааааа :(((((...

ебемти вукајлијашки живот....куцкам Мудовима сада нешто...

...