Prijava

AAA...zasto pisem o ovome? Evo zasto, zanima me objektivno misljenje vas clanova koji se njom bavite ili je slusate, takodje i antinarodnjaci dajte svoj stav da se vidi. Naime..Ja slusam dobru mjuzu ( rock, blues, jazz, metal..classic..ambient, instrument..bla bla..) ali sticajem okolnosti i jurnjavom za parama presla sam(prelomila) da se bavim narodnom muzikom. Imam jos jedan (rock - blues) band ali svirke nisu zagarantovane...uglavnom radim na Zlatiboru sa tim bendom ali opet eto...vec mesec dana nem svirke a sa narodnjacima je vec posle 2 nedelje rada zakazana svirka i smesi se redovan posao...Zasto je to tako?!

O pa sojčice, pa ti si prešla iz pevačica u pevaljke. Ma ne beri brigu. Nemoj samo da kradeš i ubijaš. Preživeti se mora na ovaj ili onaj način. Inače ja volim baš svaku vrstu muzike, ali samo kvalitetan deo. U svakoj vrsti muzike može se naći i ponešto kvalitetno. Lični afiniteti su mi slični kao tvoji sem metala, ali i tu nalazim na neke dobre balade. Sve u svemu, važna je emocija.
Ujedno se preperučavam da vi draga gospođica napišem neki pesmičak za vaš budući umetničko narodnjački projekat.Će ga uzidamo bre do na proleće.
Budi mi pozdravljena i samo pevaj.

...i pevaj! :-) mani se tih razmisljanja, dobro ti je nesa objasnio. a ja cu samo dodati - dusa je bitna, ona nije na prodaju! rock 'n' roll 4ever

@Sojka:
Ne volim što ljudi misle da je neozbiljna neka vrsta muzike samo zato što je popularna. Mislim da je tvoj posao jako težak i da zahteva mnogo vežbanja i talenta.
Težak je to posao,jako težak,kad ga ima dosta...

u bre ..pa nisam ocekivala ovako bodrenje..ma ne mogu da opisem kako je tesko preci i prelomiti..sada mi je svejedno ali pre..huuuuuuh...vadi me samo to sto je u bendu jedan moj drugar koji svira u prog. metal bendu u Ue :) tako da smo na istim talasima te zbijamo sale na racun pesama...hehe hvala vam za ovako podrzavanje.

Mislim da si pametna devojka i da nečeš loše da prođeš sa ovim.Ne deluješ kao neko ko je zbunjen.Samo napred!:-)

nisam zbunjiva ba...otkazala sam, ja sam profesionalac, kad radim radim a ovi poceli da se zajebavaju..odmah na pocetku secem korenje i to je to
zao mi samo sto sam pomislila da moze neswto da bude od svega ovoga

Biće...makar za tebe.Imam neki osećaj...ne znam zašto,ali mislim da ćeš naći nešto bolje.

Pa pazi ovo je Srbija...Ljudi vole da budu seljaci jbg sta ces...Ako ti se ukazala prilika da radis radi za pare...ali ostani hard core underground...i ja se bavim muzikom i isto ne kapiram to sa narodnjacima...

"Ljudi vole da budu seljaci"

Ja, na primer, obozavam da budem seljak.