Prijava

Izvinjavam se na čekanju...

Igrao sam sa ,,korisnicima,, Marko i Jelena i odvalio ih,nisam mogao da verujem koliko su im glupi odgovori,a onda je na kraju pisalo da su virtuelni korisnici...to sve objasnjava,a mrzelo me da se registrujem.

Igrao sam sa ,,korisnicima,, Marko i Jelena i odvalio ih,nisam mogao da verujem koliko su im glupi odgovori,a onda je na kraju pisalo da su virtuelni korisnici...to sve objasnjava,a mrzelo me da se registrujem.

лололололо да л' си могао да откријеш???

ју јеботе, види има тема

ја бих игро

Ima li jos neko da igra?

Малопре сам ушо и све је сјебано, тачније комерцијализовано по угледу на говњиву слагалицу, лимитер број игара и сл. И нема дуела више.

Dada, već par meseci je tako. Uveli neke kovčege, neke magije i ta sranja, ma upropastiše igru načisto :(((

ja sam pre par meseci igrao.osvoji neko sranje i dao da mi se gradi neka kula.kapiram da nije toliko lose,nego smo svi navikli na staru verziju.

Јебо ти мени све, деси ми се да будем забораван, али се ја не сећам да је ово овако изгледало кад сам играо.
http://s31.postimg.org/vek7fyggq/Screen_Shot_2016_04_20_at_04_56_30.jpg

ovaj novi conquiztador je toliki transfer da je to strasno...kakve skecheve baca blacksmith batica, pravi saljivdzija

Zna li neko lika pod nikom conc1955, iz bajine baste neki matorac. Secate li se neko ej ?