Prijava

Primetio sam da vise za definicije ne pise kada su nastale, vec za svaku pise da je nastala pre nekoliko sekundi. Da li je u pitanju bag ili je cilj da se ne yna kada je definicija nastala ili se radi na nekim promenama na sajtu?

daj link gde se vidi da to piše.

inače radi se na nekim promenama što se tiče vremena, ali jedini cilj tih promena je optimizacija.

Jel ima jos neko ovakav problem?

Problem je samo kada se gleda vise definicija, grupno (Moje definicije, definicije dana, najomiljenije,...). Kada se otvori svaka definicija pojedinacno onda normalno prikazuje vreme objavljivanja.

koji je to browser?

Kod mene isto preko Mozille... :(

molim te proveri proveri koju vremensku zonu imas podesenu (na nivou operativnog sistema).

Jao, sada sam na starom kompu koji stalno baguje i uvek resetuje vreme u 2002. godinu. Sada sam ispravio vreme i sve je ispravno. Hvala i izvinjavam se ako sam izazvao zabunu.

@muskatla proveri vremensku zonu (a i godinu ;))

Мушкатла , доле на сат кликнеш десни клик па имаш "adjust date/time". :)

Naravno treba da stavis nasu GMT+1

Ljudi, kod mene je sve tako podešeno, ali problem je kao što je opisano...

ja sam u chrome-u i dobro mi je podeseno vreme. tako mi je još od onda, od pre par dana, kada sam i ja primetio...

evo cisto i ja da kazem da imam slican problem s tim sto meni za svaku defku pise da je napisana pre 12 sati (i na naslovnoj i na strani definicije). promena vremenskih zona samo promeni vreme koje pise tipa sa 12 na 9 ili 6 (zavisi koja se vremenska zona odabere). inace i ja sam na chrome-u

zaboravih... isti slucaj je i za komentare