Prijava

To je na severnom polu jer se samo tu jug prostire u svim pravcima a tamo su samo polarni medvedi koji su bele boje.

Кад сам био клинац, колика је била јебада решити то, дуго смо размишљали, и тек после неког времена баш ја сконтао.

Какве сам одговоре ја добијао на то питање не можеш да замислиш... :)

Филипе, твој је ред да поставиш загонетку јер су одгонетнуо претходну.

Nije teško

Ako prestigneš poslednju osobu, onda si?

Ne možeš prestići poslednju osobu.Posle poslednje osobe nema više.Osim ako nijesi takmičar,pa se ne računaš.:)

Sad kao treba ja da postavim neku zagonetku?Bilo kakvu?

Šta je Milo Đukanović potpisao 31.juna prošle godine?

da će svoje zdrave organe zaveštati srpskim političarimna

Ajte,ovo uopšte nije teško.

Јун прошле године је имао само 30 дана :).
Један владар осети да му се ближи крај, и реши да краљевство остави неком од својих синова. Пошто није могао да одлучи којем сину да остави он им даде два коња, одреди дужину стазе, и каже да ће краљевство наследити онај чији коњ стигне задњи. Синови не знајући шта да раде, оду код једног мудраца и питају га за савет, он им нешто рече после чега су они појурили са коњима што су брже могли. Шта им је мудрац рекао?

Rekao im je da zamijene konje.

Zamislite da ste vozač autobusa.I vi tako vozite,vozite i vozite i radite ono što svaki vozač autobusa radi-primate putnike.Na prvoj stanici uđe 5 putnika,autobus ide dalje,na drugoj stanici uđe 12 putnika,ali izađe troje.Vozite dalje,na trećoj stanici uđe još 6 putnika,ali izađu 4.Dalje,na sledećoj stanici uđu 3 putnika,nijedan nije izašao.Vožnja se nastavlja i na ulici posle crkve prevrnuo se kamion pun vode(možda takav kamion ima neki drugi naziv,al ja ne mogu da se sjetim) i naravno put mokar.I pošto se vozač autobusa nije nadao da će put biti mokar,sklizne sa ulice i udari u obližnju zgradu.Koje je boje vozačeva majica?

Crvena. Jer ja nosim sad crvenu majicu.

Čovek je radio u svetioniku tako da je u svetioniku i živeo. Jedne večeri negde oko ponoći se probudio da ode u WC (koji je u svetioniku) i kada je završio sa poslom u WC-u pritisnuo je prekidač da bi ugasio svetlo u WC-u i otišao da spava. Kada se probodio i otišao napolje on se vratio u svetionik i izvršio samoubistvo. Zašto?

Уместо светла у вц-у, угасио је светло светионика, што је проузроковало несрећу, са неким бродом, и пошто није могао да се носи са тим убио се