Prijava

Drage moje i dragi moji, voleo bih da vas sa ponosom obavestim o evropskoj turi benda sa Novog Zelanda, zvanog BSM, (Batucada Sound Machine), u kojoj sviraju dvojica "nasih" likusa - basista Alex Urlich, poreklom iz Makarske, kao i moja malenkost na klavijaturama, poreklom iz Munzea XD
Tura traje od 9. Juna do 12. Jula i prolazi kroz vecinu Zapadne Evrope, ovoga puta nazalost zaobilazeci Balkan, zbog manjka vremena i interesovanja :(
Ali, sta je tu je - kapiram da ima sanse da se na'vatam s nekima od vas na pivu, ako ste burzuji i letujete po Jevropi umesto na Adi :)))

Tura je takodje totalno organizovana na nasu ruku, tako da ko moze neka plati kartu i kupi CD, da bismo mogli, da citiram Ramba:
"To earn lots of dollars and marks
To sleep in hotels, not in parks" :)

Vise o bendu mozete da saznate na www.myspace.com/batucadasoundmachine , kao i na FB-u ako u pretrazivac ukucate "Batucada Sound Machine".

Evo i svih datuma, pa se nadam da cu sa nekim da mozda popijem ili barem srolam koju:

11 June - Portugal - Alfândega da Fé - Blossom Festival
12 June - Portugal - Vila do conde - Ollinkan Festival
15 June - Portugal - Lisboa - Music Box
17 June - Spain - Granada (TBC)
18th June - Spain - Madrid - SALA CARACOL
19th June - Spain - Segovia - SALA JOPLIN
21st June - Spain - Valladolid (TBC)
25th June - Netherlands - Amsterdam -Club gig - Bitterzoet
26th June - Belgium - Bree - Afro Latino Festival
27th June - Netherlands - Wereldfeest, UTRECHT
28th June - Germany - Aschaffenburg, Colos-Saal
30th June - Germany - Stuttgart - Universum
1st July - Germany - Koblenz - Café Hahn
2nd July - Germany - Leverkusen - Scala
3rd July - Belgium - Brussel - bar du matin
4th July - Germany - Munich Lustspielhaus (Theatre/Club 280)
5th July - Germany - Augsburg, Spectrum , Club 400
7th July - UK - London - Guanabara
8th July - UK - Milton Keynes - The Stables
9th July - UK - Durham Brass Festival, Durham
10th July - Norwich, Norfolk
11th July - Mouth of Tyne Festival - Newcastle UK

(ne trazim nista, samo se hvalim, hehe)

Zajebite Metlicu, dodjite na Batukadu! :)))

Pih, ja taman mislio da ćeš ubediti menadžera da svirate na makiškoj strani ( tamo vazda bolje pičke šetaju ) :)

Pa prvo da se probijemo kod ovih krampusa, ne moze svako odma' pa u Srbiju :))) Moramo prvo da se dokazemo.

Zar niste izostavili jedno "d" u imenu? o.0

Svako "d' je na svom mestu i nema ni jednog viska :D

Да је било Д на месту певали би "Бичуј ме Стојане."

Ајде, бре, дођи у Србију. Каква ти је то европска турнеја без Србије.
Само немој од првог до десетог јула, тад сам на мору.

Таман имаш од 21. до 25. јуна паузу.

Mislim da sam video slike sa turneje

http://i.imgur.com/GbodG.jpg

@Dzimi: u jebote, stvarno! nisam ni provalio, mislio sam da je svaki dan zauzet. Pa jel ima neka brza pruga/avion sema do Belgrejda?

@Duncan: Mrtav si posle skole! :D:D:D

Valjadolid-Madrid-Cirih-Beograd. :)

Брза пруга из Шпаније до Београда? Хаха! Хоће то.
Можда до наше границе. А после клај-клај. :)
Узмеш, бре, авионче.

Valjadolid-Madrid nekako sjebi tih 200 km.
Onda Spejn erom za možda 30,40 jura do Begea. :))
Aee,nemoj biti sisa,sigurno imaš i neke ortake u Munzeu da vidiš,hahaha. :)

Edit:
na aerodromu,nemoj slučajno da te prejebu one taksističke džumare što idu preko Dobanovaca! :))

Samo kupi kartu za avion mesec dana ranije da bi dobio najbolju cenu. Na aerodromu ćemo te sačekati Gvozden i ja maskirani u BEtmena i Robina sa tablom "Gde je naše BugarChe" :D

Trenutno smo jos uvek na aerodromu u Oklandu, let nam kasni 132 sati, strasno, prvi puyt azabelezen slucaj, prodajemo diskove i pijemo dzin od te kinte :)))

Vidim da džin već deluje... :D
Uživajte momci! :)

Evo nas u Hong-Kongu, glupi avion je kasnio celih 10 sati, sada palimo za Frankfurt, pa Porto. Sedimo u Tai Ervejz laundzu, oporavljamo se od dzina i spremamo se za jos jednu iscrplujucu 12-osatovnu turu. Sledeci put vam se javljam iz Evrope, ako se opet nesto ne sjebe.

Је л' водите и неке групи-грлс или ћете успут да их покупите? :)

Najzad u Portugalu. Izgubljena mi je torba sa svim kablovima, a sutra sviramou nekoj vukojebini u Dopizdincima. Sva sreca, pa imam osiguranje. Majke im ga tajlandske spotaknem :)))

Aj, pa sa srećom, Če :-)