Izbor za predsednika odeljenske zajednice

StrajaKg 2011-10-10 09:46:36 +0000

U velikom broju slučajeva svodi se na duel, sa jedne strane, štreber, najbolji đak u odeljenju, sa druge, najgori, lokalna dvorska luda, prvi zapalio cigaru, prvi pobegao sa časa i još niz drugih društvenih priznanja. Nekom obično sine, "Baš bi bilo do jaja da Boban (lokalna luda) pobedi, razredna će da odlepi". Brzo se to raširi, klinci se prime i dok trepneš, ludi Boban je predsednik, onaj štreber neka uči, kome on da komanduje bre.

Sve ovo i nije tako strašno sve dok se to ne prenese na matorce i prave izbore: Hehehe, kak'i je ovaj Palma blesav, za njega ću da glasam, a ne onaj "dr mr" što nije video ništa sem knjige.

13
163 : 26
  1. е што волим да шукнем нусми и сконтам да си ти не мож да верујеш. Каћеш одустанеш од ових геј дефки и да почмеш да пишеш НГЛСЕ? А СТРАЈС? каћеш да постанеш кул?

  2. Напокон, од јутрос, да прочитам нешто нормално. +

  3. Добра дефиниција, мени се свиђа. Омиљено.

  4. šta je NGSLE?

    Да га пишеш знао би! Опааааааааааааааааааа! ололололо

  5. Сленг је тааако 2007-2008.

  6. Ahahaha, ali fora je u tome što najčešće ta budala ne bude predsednik, već razredni odredi da to bude taj štreber. :)

  7. Ichiban POTPISUJEM to što si reko! +

  8. joj primercine xD

  9. šta je NGSLE?

    Да га пишеш знао би! Опааааааааааааааааааа! ололололо

    Фејзбукманијак je napisao NGLSE! opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! idiot

  10. Bravo!
    '' I još niz drugih društvenih priznanja ''

    G E N I J A L N O !

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.