
Ono što je većina nas radila igrajući Master Ligu na PES-u, ili igrajući Football Manager. Iako je blagi vid varanja, time se služimo pred bitne utakmice u kojima nam je neophodna pobjeda, kako bi u slučaju poraza mogli da ponovo uđemo i odigramo isti meč. Mnogi od nas su tako postizali zavidne uspjehe, i osvajali velika evropska takmičenja sa slabijim ekipama, što bi inače bilo gotovo nemoguće.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Posto vidim da si u fudbalskom fazonu,jel znas mozda link za download FM-a?
+
Nemam jbg, uzeo sam CD od druga i instalirao...:)
Хехехехе, добри стари дани. Никифоренко и Шевченко у менаџеру 00-01 су харали! +
Ako bilo ko zna link,neka postavi..Unapred hvala.. :)
00-01? Hehehe, prvi koji sam ja igrao je 2003... Mada sam fudbal tukao još na Sony 1... Sa sve memorijskom karticom...:)
brate, omiljena. sećam se još ranije na menadžeru 03/04 sam do 2013. godine stigao da sam svake godine osvajao ligu šampiona, sem prve jer sam tada učestovao u kupu uefa. :D
i stalno sam igrao sa nekim žabarima u polufinala po 5 dana. :)))
:) Ja sam na menadžeru 08 uzeo Ligu Šampiona sa Notingem Forestom... E to je patnja bila... Prvo dok sam u Premijer Ligu ušao, pa onda tamo ponavljao 90% utakmica, i jedva nekako ušao u LŠ, i osvojio... Protiv Bajerna u finalu, ponavljao sam 18 puta i na kraju dobio na penale... :)
aaaaaa kakva vremena :))))
serbernos imaš ovde sve što ti treba brate, ja igram na originalu pa nisam skidao pirata.
samo se registruj i kidaj.
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=9480124&highlight=
Neki od nas i dalje to rade... xD +++
bravo ninka +
hehehe :)
Championship manager 03/04 ima dobar bag. . . Kad zavrsis tekmu i nezadovoljan si rezultatom izadjes odma i sacuvas, al ne kliknes na continue game nego odma na exit pa save.
Da da. Ja sam to radio i kad posaljem ponudu za nekog igraca, pa ulazim 30 puta dok na kraju C.Ronaldo ne pristane da mi sedi na klupi hahaah!!! +
Е Нинка онинчио си овим јебем му миша лолололо
37 пута сам лоудово док нисам победио финале Лиге Шампиона у ФМ 2009 :Д
lolololo :)
plus ninka, ali sva moja osvajanja liga i LŠ su bila bez ponavljanja utakmica, jbg, tako mi bolji filing lololo!
a jeste, ali 'ajde ti osvoji LŠ sa Notingem Forestom bez ponavljanja...nema Boga :)
brate, ja vodim uglavnom klubove iz blu skver premijer lige, ili bar nekog trećeligaša oduvek, dok ne osvojim LŠ, ne odustajem, makar mi trebalo i 20 sezona:)
ozbiljno.
najduže što sam dogurao je sezona 2025-26, pa ti vidi
oooo....poštovanje onda, što bi Grof rekao...:)
mislim, prvi menadžer koji sam zaigrao i zaljubio se u taj fazon je premijer menadžer 96!
imam baš dugu tradiciju igranja menadžera, nekih 15-tak godina.
najomiljeniji mi je CM01-02, ali tata menadžer je FM11, da se ne lažemo:)
+
Ja osvojio kup uefa sa dag & red iako sam bio u 3. ligi jer sam kup osvojio
Ja sam se samo navukao na "Become a Legend" mod na nba 2k11. Boli glava koliko je dobro. Ninka, + za definiciju, ocekivano dobro od tebe :D
Heheheh hvala :) A to za 2K11, i ja sam ga igrao, navukao se bio, ali sad sam malo o'ladio od toga...:)
Ninka stvarno si me razočarao kao čoveka lolololol , kupiš moju slavu ccc :DD
lolololo nisam ja kriv što sam omiljen kao autor, pa me ljudi plusiraju :)
Više ne radim to. +
Ne radim ni ja, kacam prest'o da igram. :D