Фудбалска репрезентација Србије

  1. ma, 300m u najgorem slucaju. realno, mozes da poletis negde sa parkinga van i da oteras na stadion. ono sto me zbunjuje je kako je upravljao njim nakon sto je uleteo na stadion bez kamere, ako ne vidi.
    jedino ako je bio jos neko na stadionu, i ako moze da se upravlja sa dva kontrolera, pa da preuzo kad uso.

    cini mi se da sam slucajno zapamtio isti ovakav model negde iz nekih novina, skroz nova stvar, i gledao sam neki video sa ovim, lik na ogromnom daljinskom sa kojim upravlja ima i ekran, a na tom helikopteru ima kamera preko koje vidi sve na daljinskom upravljacu i tako ga pilotira, a inace taj snimak sto sam gledao, lik je snimao kruzer kako isplovljava iz luke i po mojoj proceni udaljio se barem 2 kilometra od mesta odakle je uzleteo

  2. Dok je Predrag Strajnić, reporter RTS-a, na tribinama stadiona Partizana razgovarao sa gostima o prekidu utakmice, Mikić se probio do kamere, sve vreme uzvikujući uvrede na račun Aleksandra Vučića, premijera Srbije.

    Kako "Blic" saznaje, u vrhu SNS veruju da su na ovaj incident na tribinama Mikića podstrekivali pojedinci iz Fudbalskog saveza Srbije i uprave FK Partizan.

    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    L

  3. Pozdrav za celta velikog boema i prijatelja noćnih dama

  4. шиптари мртви има их на интернету нереално.

    https://www.facebook.com/Troll.Football?hc_location=timeline сваки јебени пост.

  5. Jebote ovi su veće dileje od nas lololo

  6. ŠIPTARSKE PIČKE

    Krivo mi samo što im nismo zabili koji gol. Ovako će pomisliti da znaju da šutnu loptu JEBO IM PAS MATER

  7. Orfi Rama, brat albanskog premijera Edija Rame, uhapšen je večeras u VIP loži stadiona Partizana pod osnovanom sumnjom da je organizovao i rukovodio incidentom sa albanskom zastavom posle kojeg je prekinuta fudbalska utakmica reprezentacija Srbije i Albanije, saznaje "Blic".

  8. Отели заставу :(

  9. hah a gde je na kraju završila ta zastava, to mene intersuje?

  10. pao konkviztador mamu im šiptarsku
    uzeše nam srbiju

  11. Imam neki osećaj da ćemo na kraju opet mi dizvučemo deblji kraj...

  12. celt
    ne slusate me. ovom konkretno dronu moze da se da gps putanja, i sam da izveze, bez upravljanja.

    Može. Ali treba ajfon ili tako neko MEK sranje.
    U suštini, kada sam ja vozio, preko FPS-a vidiš sve gde leti, ako imaš kameru naravno.

    Ovo je Phantom model.

    LOL
    OL
    L

  13. evo ga vuchela vec okrece sve u svoju korist, opet je on najveca zrtva

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.