Prijava

Imam neki osećaj da ćemo na kraju opet mi dizvučemo deblji kraj...

Normalno iako u ovom slučaju smo mi najmanje krivi incident su izazvali oni+ njihovi reprezentativci kad su krenuli na mitrovića

Шта реко?

KVADRATURA KRUGA JEBE

A i te baklje što su uneli naši...Kapiram da su redari bili u fazonu "Ma, ko jebe mater Albanicima, THIS IS BEOGRAAAAD!!!"

Debili i mi i oni, al' mi bili domaćini, jbg...

Koja konjina BRAT PREMIJERA

IZGLEDA DA BRAĆA od premijera vole da dobiju po PIČKAMA

pa sta ako smo domacini? bili su i zabari domacini pa smo mi ispusili

Meni je žao što nisu pustili navijače da im polome rebra i noge, svejedno će nas izbace.

Zastava je kod UEFE tj onih likova delegata. Bila slika na Mondu. I to su im šiptari predali.

Koji k*c, ni mondo ne radi

Znam ja kako idu te kazne.

Italija-Srbija, incidenti, Srbija kriva jer je Italija domaćin.
--------------

Srbija-Albanija, incidenti, Srbija kriva jer je Srbija domaćin.
--------------

Senegal-Kongo, incidenti, Srbija kriva jer je Senegal domaćin.
--------------

Jel sad kapirate matricu po kojoj se dele kazne... A ispali smo glupi joooj... BIA da se ubije decu im jebem nerođenu primljenu preko veze, grobovi im nepoznati bili, sve pare od plate za lekove dali, glave nek im budu manje od pesnice.

Mi smo kao domaćini bili obavezni da obezbedimo "optimalne uslove za igru". Sve što se večeras dogodilo, hteli mi to da priznamo ili ne, spada u našu odgovornost. Kako su prokrijumčarene baklje i topovski udari? Kako su navijači ušli u teren?

Šćiptari su govna odvratna ali smo mogli da ih nadmudrimo...

Sve ce ovo vucko da preokrene sebi u korist.Vec vidim Nesu slinu kako se kurci hapesenjem brata albanskog premijera.Onda cemo malo da ga drzimo u pritvoru,pickousti ce da kenja,a narod ima da bude srecan.

Да ово не постане ланчана реакција па опет да испашта она шака јада људи што још имамо доле...

SRBIJA ALBANIJA NIKAD JUGOSLAVIJA