Фудбалска репрезентација Србије

  1. Bušido, ti si kralj jebote hahahah dal si realan

  2. što me minusuješ pičko jedna, evo neko mi minusovo reakciju.
    nije to lepo i u duhu dobrih medjudržavnih odnosa

  3. U suštini, kul je što Šiptari nisu izašli nazad, jer bi im se najebali mile matere i onda bi mi definitivno bili krivi. Nisu bili u stanju da se žrtvuju u dovoljnoj meri

  4. Šiptari vas navukli nakon što su vas popišali u sred Srbije i to dronom a ceo dan leteli avioni iznad Begea hahahaahahahahahahha pa Srbi, Sunce vas jebalo koji ste komedijaši hue hue

  5. a nije im to bilo lepo

  6. osećam da će ovo ispasti na kraju ko račak, bićemo krivi što smo im dirali letelicu i dodirivali zastavu
    možda advokat zaglavi i robiju

  7. Awwwww Dvajte, ko ti je srušio ikonu sa likom Šešelja?
    Why are you mad? :(

  8. Awwwww Dvajte, ko ti je srušio ikonu sa likom Šešelja?
    Why are you mad? :(

    http://www.youtube.com/watch?v=GiCbq-nfBZE

  9. ahahahhahhahahaahhhahaha udrite se

  10. Caro, ti si moje drvo za pišanje. Samo što ne vredi ni suptilno da te zapišavam kao pre. Sad samo ovo seljačno napušavanje, pošto si previše velika nejač. Očisti zemunicu, ide zima.

  11. I pozdravi kući Caro. Svu polu-braću.

  12. Ali nisi prevazišao ćaletov kurac. Očigledno.

  13. Generalno, skontao sam da postojiš kada si počeo da baljezgaš protiv mene.

    To mnogo više govori o tebi.

    Ne, već to govori o tome da sporo kontaš.
    Kao što si kasno skapirao da ti portiklu ne stavljaju jer tako više ličiš na Srećka sa Studija B, već zato što nisi u stanju da se sam staraš o sebi.

  14. Ne vredi Carimire, nisi u stanju da daš dostojnu repliku. Od tebe je britkiji čak i Fender. Mnogo si zakrečio tebreks. Izdrži. Pozdrav.

  15. Fire walk with me.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.