Фудбалска репрезентација Србије

  1. hahahhaha kakva je sisica ovaj celt

  2. http://i.imgur.com/NhZVDJe.gif

    Пичкице шиптарске улећу ко да беже од митраљеза.

  3. Ono govance od helikoptera trebalo je da skida pripadnik MUP-a, ili specijalne jednice zadužene za bezbednost, jer je očigledno ugrožavalo nastavak meča. Dakle to nije bilo u domenu Mitrovića, koji je jedini stegao muda da se prihvati prljavog posla. Da je neki policajac skinuo zastavu, pa potom njega da su napali albanski igrači, imao bi pravo da ih isprebija na sred stadiona što ometa službeno lice u vršenju službene dužnosti.

    Inače mnogo potcenjujemo Albance. Zamisljam šta bi bilo da je situacija obrnuta, da li bi Kolarov skočio da brani i otima srpsku zastavu u Tirani? Nešto ne verujem. Mi smo bre pičkice jedne obične.

    Totalna kolizija od države, dezintegracija sistema na svim poljima.

  4. I mislim da nismo igrali uopšte lošu utakmicu. Neprekidno smo ih probijali tamo po levoj strani, pa jedno 6-7 puta je išao centaršut. Valjda bi ona kurčina skapirala da nam treba Mitrović u špicu i mislim da bi dobili meč.

    Ako dobijemo ponovljen meč to je premija, P R E M I J A, nogom u dupe da se udaramo.

    Ispišali su nam se usta, i generalno smo krivi za sve. Jedino što olakšava je incident kod otimanja zastave. Pa naši navijači su tukli njihove igrače jebote, šta više da se priča. Glupi smo kao kurac, kao dva kurca smo glupi. Ali nije opasno kad je čovek glup, nego kad se još pritom i kurči.

  5. Paklu, jel oš reći da su Albanci bolji narod od Srbina?

  6. cek neko je na onoj fk temi pisao da pakao ima 14 godina. jel to istina ili ste ga sprdali?

  7. и да се ово десило у тирани, већ би нас тужили и хрвати потурице и сви због заставе велике србије. то би био међународни скандал. а овако је као кул трол.

    Upravo ovo sam govorio juče.Ponekad poželim da sam mod na ovom sajtu čisto da banujem na par meseci ove šatro trolove koji izgmižu sa vremena na vreme na ovakvim temama poput projektanta i pakla

  8. што је банован бушидо

  9. типа јер је постово сланину алмедину.

  10. pa sta reci za lika kojem je rasni arhineprijatelj haha

  11. Prvobitno ne znam.
    Ja sam mu produžio ban zbog trećeg dolaska sa duplog, i dupli sam mu trajno banovao.

  12. je li zasijedala fifa, uefa, jebem li ga?

  13. Tek je jedanaest. Nisu poustajali. Kuntaju do keca minimum.

  14. onda imaju crnogorske krvi i lose vam se pise

  15. bez zezanja, kada ce to biti? ima li sto novo?

  16. onda imaju crnogorske krvi i lose vam se pise

    Ovim loše vam se piše hoćeš da kažeš da crnogorci imaju albanske krvi ? LOLO

  17. nijesam dosao odje da trolujem i podjebavam, iskreno zalim zbog svega sto se desilo.

    ima li kakvih informacija od nekog zvanicnog ili ovo sto ovdje pisete su samo vase procjene?

  18. Ovu dvojicu pandura što biju ovog lika što je nasrnuo na šćiprate treba jebati i organizovano pljuvati na terazijama.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.