Prijava

Šta ima koji kurac da gleda Matića, gleda ga svaki dan, verovatno je došao da osmotri Dragovića, već dugo se priča da ga juri.

Da l' se još neko nervira zbog naše fudbalske raprezentacije, navikli su nas valjda dosad na razočarenja

Meni isto ko da gledam Togo - Sirija.

hahahahah jebo svetsko na koje se holandija i argentina možda neće plasirati

Koliko ovom Rukavini treba jebati mater pa to je strašno, pa Milivoje Ćirković bolje ume da centrira jebem li mu majku u pičku i njemu i Mislinu. Kada sam video kako je pokušao da dribla i onda se sapleo o loptu, hladan znoj me oblio od transfera.

E a ne nerviram se ja uopšte samo mi se sere od ovog hajpa oko fudbala a nerealno su mrtvi i imali su ludu sreću da se sve ispoklapa i to je to.

Baš ovako što papet kaže, bukvalno mi nije ni srce poigralo kad je milivojević dao gol, ono gledam i kao "aha ok"

Ipak nije bio ofsajd, i mitrović je ono probao da ćušne, meni se učinilo da je tadić bio, nije ni bitno.

Ponekad mislim da sam u toku sa fudbalskim desavanjima u Evropi a onda cujem da svaki treci stanovnik Srbije pljuje boga Muslina jer mu ne igra neki decko sa dva prezimena za kojeg sam ja mislio da je random zlatni orlic koji ce zauvek ostati averidz, a ustvari je, po misljenju srpskih strucnjaka, medju top 3. vezna na svetu, odma iza Luke Modrica i Pola Pogbe

Murinjo dosao da gleda sergeja, sad sedi i pita se koji kurac

Desetkovana austrija nas nadigrala jebemti sta je ovo... Ako im u drugom ne zabijemo bar 3 gola muslinu otkaz dati i dovesti nekog uglednog trenera da nas vodi na svetskom, tako rade i africke ekipe koje se kvalifikuju pa sta im fali

Ako ne uđe ljajić do 60. minuta i ne primeti se neka promena, nego da se ide na bod kurvinski, ja ću tačno da se prešaltam i hrvate da pratim, njima gori pod nogama, moraju da dobiju sad, makar će igrati ljudski fudbal, od ovog našeg mi se sere jako

Ponekad mislim da ima nade za ovu zemlju kad vidim da smo dobri u jedinom bitnom sportu, a onda vidim kosarkaske MAJMUNE kako dolaze da pisu "nije mi srce zaigralo kad je milivojevic dao gol, jebem ti srpski fudbal, idem da se lozim na Stimaru i Bogdana, ajmo Jokic #NBAvote #ZemljaKosarke" mars pocrkali

Mi zapravo ovako igramo od dolaska muslina al nas uvek ukenja neka magija, sad cemo da vidimo vrv ce opet pa ce muslin biti bog jer je ostvaren plasman kolo pre kraja

Inace gotivim muslina cigana jako ali on je i zvezdi duple krune donosio ovakvom igrom i imao tripove sa nekim igracima tipa pjanovic

kako i zašto mitar ne šutira kad mu je samo golman ispred sunce mu jebem

jebo svetsko na koje se holandija i argentina možda neće plasirati

nadao sam se da ce ova glupost od leleka umrijeti sa zavrsetkom proslog evropskog prvenstva.

Island ne jebe zivu silu.

Rukavina proba da centrira(zavrne) iz prve i vrati loptu na 30m od gola hahaha
Edit: mustafa brani jebe kevu. Mitar kljuse obicno ok?

Izrael igra kvalifikacije u Evropi? Mamu im judeomasonsku, cionisticku

Samo čekam kad će početi da se valjaju po terenu i odugovlače jer su uspeli da izvuku 1:1 sa ekipom koja u postavi ima dva krštena igrača, arnautovića i dragovića

Aaaaaa šta je ovo ljajić umesto rukavine, krštena izmena, poludeo muslin nešto ipak bi ofanzivnije malo, nemoguće, varka je ovo neka

Da vidis kad murinjo kupi mustafu za 250 evra i dres pogbe