Prijava

kostic je dobar da igra prijateljsku za b selekciju protiv zanzibara.da tu prosipa jedan jedini dribling koji ima.kada to ne prodje,dezintegrise se.
ma i basta.samo ne antonio.ovde se izigra za reprezenatciju da bi se vrati u spaniju da mozda bude nekad na klupi.odrzava formu za klupu u timu.

Kostic je prevara, ona stikla tadicu ga jos drzi u prvoj postavi.

Gacinovic igrac utakmice u beogradu-u irskoj ustupa mesto jebenom rukavini. Ja bih razumeo da imas danija alvesa pa da ga vracas u prvu posle suspenzije iako je izmena pokidala, ovako aj bezi bre.

Sergej kidalica jebena a gudelj u kini. Muslin dobar sa gudeljovim caletom, nema druge.

Konacno je pozvao radoju koji igra u spaniji protiv reala, barse i atletika, verujem da bi mogao da izdrzi i utakmice sa austrijom i moldavijom gruizijom ko je vec svejedno je isti kurac

Ja ne znam kako se trijo veznih matic, sergej, radoja ne bi bilo gde uklopio ali ajde videcemo.kad udarimo kurcem u ledinu

Pa gde si ti video radoju? Nema ga koliko ja videh, a gudelj ide čak i ispred fejse koji je i onakav kakav je za gudelja izmislio i loptu i fudbal i poziciju zadnjeg veznog i sve

Što kažeš, trio matić - sergej - radoja na sredini pa ovi napred bi mogli da bleje konstantno na 30m od protivničkog gola da uopšte ne moraju da zakorače nazad, a ne da se nešto cimaju po defanzivi

Kilograme selektor si vidim...

Pa nisam sada ni gledao spisak, na proslom za irsku i ove slepce je bio

Gruzini nam drže leđa za sad. Cenim da im vrlšani ne mogu ništa.

Jel video neko policajce sa sahovnicom i slovom U na ledjima? Mamu im jebem vatikansku

Murinjo na tribinama ahahaha panonski govnar

пф биће ође свашта

Drugi tim austrije nas pojede na utakmici koja njima ne znači ništa, i igra se praktično na neutralnom terenu, k'o da nisu domaćini. POJEDE NAS.

I gol koji su naši dali malopre je mogao biti poništen zbog ofsajda kako mi se čini, dali su gol iz jednog jedinog polušuta, bez napada praktično. A njemu ljajić kao verovatno jedan od ofanzivnih veznih koji su u najboljoj formi u evropi bleji na klupi.

Govnarski fudbal, kao pičke, nezasluženo bi bilo da su otišli na odmor s prednošću. Smrdljivci mrtvi.

Srbija - Austrija je Rusija - Nemačka za sirotinju.

Zna Murinjo da je ovo veliki derbi dva večita neprijatelja, zato je i došao.

A takodje gleda Matića.

Sad će i ovih 1:1 da čuva mrtvak jebeni jer nam je dosta i to uz remi sa gruzijom posle, daleko bilo neću ni da gledam utakmicu u kojoj se ide na remi sa gruzijom jebenom

Drugi tim austrije, mrš bre majku ti jebem ne uklapa ti se milinković savić u koncept tima, koji bre koncept jebem li ti seme odvratno

ПОЛАКО ЦОА ПОЛАКО БРЕ

Нерегуларан је наш го

Pa jeste neregularan vrlo verovatno, ako je tadić bio u ofsajdu (nije se videlo na snimcima gola ali verovatno da jeste), onda sudija ne bi uopšte pogrešio da ga je poništio.

Ali koje je kuvanje u grupi I jebemti island, turska, hrvatska i ukrajina, klanica, island vodi u turskoj, svi bukvalno u tri boda pre ovog kola i svi jure prvo mesto

Дал нас Свети Стојке Хумски држи у игри

Sjeba mi island tiket crko dabogda i on i turcin pa iz iksa jebem vam mater iz iksa

A koncept nase repstacije je da drljamo picku i cekamo da tadic baci magiju eto to je koncept. Gacinovic mu opet krpi rupe, ako da dva komada opet ce na klupu svakako jebali ga i rukavina i kostic

Mustafa vadi iz govana ko i uvek treba bistu da mu dignu u staroj pazovi