Prijava

mislim da ce uskoro poceti da se svajcarska dize u nebesa.
realno gledano,dobili su po 2 puta farska ostrva,letoniju,andoru i madjare koji su uspeli da izgube od andore i da igraju nereseno sa faranima.realno,nije to sad nesto posebno vauuuu.dobili su portugal.super pobeda.svaka im cast.al to je jedna od onih za koju se kaze desava se.u teoriji da izdrze da ne popuse danas od portugala,njih bi voleo u grupi iz drugog sesira.

Jeste sad, pa da nas opet jebu šiptari dronom kojim upravlja granit džaka

tu je mitrovic,ne brinem se
jedina dobra stvar sto je uradio za reprezentaciju

Veceras ce svajcarska poceti da pada iz nebesa kad ih kristijano nabije 4:0

Cekam na kladzi portugal kec, mladi spanci 2 i holandija 1X&0-3 xd prosao nase klince 1

nisam pratio,al vidim na rezultatima da je zivkovic imao 3 asistencije.mogu da zamislim koliko ih je puta prepisao u odbrani

Premalo puta ih je prepisao. Prvi je pantic.dao iz slobodnjaka lol, drugi iz kornera asistirao a treci jeste povukao kontru ali je lopta za jovica u najmanju ruku bila daleko ispred jedva je stigao da je prcne. A na rezultatima ne pise da je napravio vise kontri rusima nego nama, prvi gol nisam video otisao sam da pisam ali kod drugog je dobio na krilu pa zamuljao pa probao neku bocu dok je nasih 5 u kaznenom i pogodio njihovog lika on dodao prvom do sebe koji je izbacio nekog njihovog 1 na 1
Edit: plus je jos 4-5 puta pokusao onu njegovu roben foru sa povlacenjem unutra pa sut. Nijednom ni blizu gola

Bukvalno sam hteo da ga napljujem al reko aj necu ipak tri asistencije al kad si vec pomenuo...

u svakom slucaju, lik gotivi kontre :D
super smo mi tu krenuli.9 iz 3 tekme.imamo 4 maltene sigurice tekme i 3 ozbiljnije do kraja

Evo malenih spanaca

Eto, sve ide lepo i mora roben da da jos jedan u prvom. Da je tu ostalo 1:0 i sve do jaja. Ok je celavi dobar si al aj iskuliraj se u drugom pls pls

Ulazim na stranicu “Kucamo na vrata zaboravljenih asova” prvi put posle 2 godine. I dalje ista sranja na toj stranici. Krespo, Sevcenko, Mijat, Piksi, Ksavijer, Goskojn, Batistuta. Pa preseku sa Ronaldinjom, Ronaldom, Robertom Karlosem. Po mogućstvu na istoj slici, uz natpis “previše fudbala na jednoj fotografiji”. Pa onda Liverpul/Milan iz 2005, 2006. Kako vam bre ne dosadi da vrtite istih 20 fora već 5-6 godina? Koji kurac zaboravljeni asovi kad ih ne vadite iz usta

Roben crko idu mu bale na usta skoro da i nema glavu koliko je crko a svi mu guraju loptu jer se cuju ovacije kad god je pipne. A svedjani ga maltretiraju cim je primi haha nema posed ni dve sekunde xdd

Inace ispostovao me roben u drugom, prodjoh ja i danas za sve fenove tiket ce biti na temi kladionica za minut-dva

2010. смо имали солидан жреб за групну фазу. А и никад нам се није у историји боље отварала ситуација у нокаут фази да смо били други у групи, јер бисмо ишли на САД и на Уругвај. Усрали смо све против, на папиру, лакших противника. Зато је можда и боље да будемо у тежој групи, чисто да се не ложимо као 2010.

Čile ga izduva, Holandija isto, jebena Italija u baražu, PANAMA se kvalifikovala, Murikanci ga izduvaše.... Peru protiv Novog Zelanda... ma biće ovo nezapamćeno svetsko

isli bi na urugvaj koji je stigao do polufinala.to bas i nije najsrecniji zreb.ameri su dobri kakvih moze biti.

a brate,holandjani nisu igrali ni proslo evropsko.di svi prolaze.sem nas.ok imaju tim,al im je nesto trulo.italija igrala u grupi sa spanijom koja je pregazila sve protivnike.jedna od te dve reprezentacije je morala ici u baraz.novi zeland ce cesce igrati na svetskim od kada je australija prekomoandovana da igra u aziji.australija jedva prosla siriju u aziji.na produzetke.jedno od iznenadjenja je sto nisu prosli ameri.ne zato sto su vrhunski, vec zato sto meksiko samo tamo igra.i uvek im se desi da pored meksika i amera prodje kao treci kosta rika/panama/jamajka/panama.mora neko.mogu imati i cetvrtog predstavnika.honduras ako prodje australiju.
u principu standardno prvenstvo,sa par iznanadjenja.ameri, sto ce ici peru u baraz umesto cilea i sto nema holandjana (opet).

Jesi me ispratio sanitarni

nisam jebi ga.nisam isao ovih dana da se kladim.a i slabo ja igram na vecu kintu.ponekad
tebe krenulo.neka brate.neka ide.

Ako budem imao isplatu i danas cetvrti dan za redom ima da prebijem zenu u nevidjeno haha nema boga da me oce i jedno i drugo xd

1. u kvalifikacionoj grupi a završimo u 4. šeširu
https://memegenerator.net/img/instances/36180622.jpg

Mada ne vidim razlog za tugu jer smo svakako jači od svake reprezentacije iz 3. šešira tako da nam je to isti kurac

Vrlo lako moze da se desi da budemo u trecem sesiru, svajcarska npr nece biti neki izraziti favorit sa bilo kime u barazu a jos jedno iznenadjenje nije mnogo