Prijava

Tj SAD je vec ispala, siguran sam da panama ide u zadnji sesir tako da smo na jedno "iznenadjenje" od treceg sesira

E a je l možemo mi biti u trećem šeširu s obzirom na to da su se plasirale ekipe poput Paname i Perua umesto Čilea i SAD-a?

Pa i cile je ispao bre da haha pa mi smo vec u trecem sesiru ako je peru losiji od nas a mislim da jeste.

msm Peru se još nije kvalifikovao, igra baraž protiv Novog Zelanda, ali ne znam nešto ne bih rekao da je Novi Zeland jači od nas, šta znam doduše...

Ma jok, mislim da smo bolji i od perua i novog zelanda. Nismo valjda tolko jadni.

Hahah ako se gleda prema FIFINOJ rang listi prema poslednjoj objavljenoj septembra ove godine jebeni Peru je iznad nas 12. su na listi, mi smo 32. , a Novi Zeland 113.

sad su izbacili na b92. potrebno da se ispune dva od tri potencijalna uslova – plasman Grčke na SP kroz baraž, neuspeh Senegala u afričkim kvalifikacijama i trijumf Novog Zelanda protiv Perua u baražu.

Znači Senegal mora da izgubi u ponovljenom meču od Južne Afrike (opet) a potom i još jednom hahahah jebiga igraju u tri dana dvaput protiv JA.

Grčka u baražu mora da izvuče fazon Severnu Irsku, ili Irsku da bi se nadali

Jedino mi je nešto i realno da NZ dobije Peru, mada nikad se ne zna

Hahahaha jebeni peru xd i to su na oktobarskoj jos vise iznad nas jer smo primili austrijski kurac

Sarlo kako sad dva od tri, valjda jedan od tri? Nije valjda i panama iznad nas? Aj baci link teksta

Hahahaha jebeni peru xd i to su na oktobarskoj jos vise iznad nas jer smo primili austrijski kurac

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/eh-tek-sad-boli-poraz-na-domacem-terenu-u-becu-316648.html

Е, па кад смо у жребу за квалификације имали невиђено много среће да не упаднемо у групу са Шпанијом и Италијом, или Француском и Холандијом, или Немачком и Чешком, него у групу са Велсом, Аустријом и Ирском, много би било да сад кукамо, ако не будемо имали повољан жреб. Имало смо га 2010. па нисмо ништа урадили.

А и пре жреба за ове квалификација смо били на граници да тада упаднемо у четврти шешир него срећа па је ФИФА рачунала пласман из јула месеца 2015. (после смо још више пали на листи) па смо били у трећем.

Боље да добијемо тежу групу па или ће да нас накантају као Аргентина 2006. године, или ћемо да направимо неко чудо.

Драго ми је што Гастарбајтерска (све сами Шиптари, Турци, Босанчероси, Хрвати, Јужноамериканци, црнци...) иде у бараж. Навијам да испадну нпр. од Ираца, само да не гледам Џаку и Шаћирија у Русији.

А Амери као да нису хтели да иду у Русију.

Tacno je da smo bili deo najslabije kvalifikacione grupe u istoriji SP

Pa nije tačna ova mapa, kosovo se nije plasiralo direktno xddd

Хахахх али јебени Тринидад и Тобаго избацио Амере, тачно јер се овима јебе да играју првенство у Русији. Невероватно колико је политика свуда умешала прсте #џивџ

Највећа си светска сила, у групи си са Мексиком, Костариком, Панамом, Хондурасом и Тринидадом, 4 тима пролазе даље и ти извисиш хахаха класичан смехотрес

да су играли фудбал умјесто сокера можда би прошли.
јебо их сокер да их јебо

Ne ide Peru još nigde, moraju prvo da prodju fudbalskog gorostasa koji je Novi Zeland.