Фудбалска репрезентација Србије

  1. Muslina, Lalata, Tadića, Stojketa i Prijovića će glumiti Bikovič.

    https://i.ytimg.com/vi/cARFBihsR6Q/maxresdefault.jpg

    9.10.2017 Belgrade, Serbia vs Georgia, Prijović 74'

    A u pozadini piči neka cigu ligu pesma sa srceparajućim tekstom.

  2. Свиђа ми се та идеја са селекторском комисијом.

    Варијанта 1: Лажни легија, Лалатовић, српски Мурињо Јанковић.
    Варијанта 2: Живадиновић, Косановић, Беквалац.

    У обе варијанте Кокеза би био председник комисије јер је бивши истакнути фудбалер. Не тражи се А лиценца него вештина управљања.

    Анђус да добије помиловање и да буде изабран за портпарола.
    Весић да се ангажује као менаџер репрезентације и да му први потез буде враћање ретро дресова из 1998сме.

    Тхц да напише званичну химну која би дизала морал.

  3. Živa za selektora i da igramo 2-4-4 formaciju

  4. Ti bi da ti budem samo broj

  5. Pa ako stvarno dodje vladimir vajs moglo bi i na dobro da izadje. I dalje ce biti jajarski ali moglo bi na nesto da izadje

    Ok je da zove grujica ali umesto gudelja npr. Da bleji tu da bude sa repkom kao mlad igrac, da udje malo pred kraj. Mada je radoja bolji jel to opet nema njega?

    Ja bi ocijumi izveo sastav: mustafa, gacinovic, vukovic, maksimovic, karleusa, kolarov(jbg nema ko), matic, radoja, sergej, tadic, prijovic, radonjic ako oce ovu dosadasnju formaciju ali nasa repka zudi za 4-2-3-1 onom barsinom starom kad je ronaldinjo bio tu i deko i zili pa tri poluspica i spic a ukrstaju svi na sve strane

  6. Nama krila ovakva kakva je muslin forsirao kurcu ne trebaju. Ako vec oce krila onda radonjic i zivkovic pa mozda i vidimo neki dribling i centarsut u onog vola u spicu

  7. Valjda može da se smisli neka formacija u kojoj igraju Matić, Milinković Savić, Tadić i Ljajić. Ovaj poslednji je direktno učestvovao u jedno pola golova svog Torina ove godine. Njih četvorica su baš klasa, i uz još ovih nekoliko ok igrača može da se napravi solidan tim. A najviše bi trebalo da se posveti pažnja kako da ovi balvani u odbrani što manje greše, mi u napadu obično izmuvamo nešto i kad igramo loše, ali odbrana je sačuvajmebože.

  8. Klaudio Ranijeri je novi trener Srbije, prekosutra ce biti zvanicno

  9. Pa moze lecki u 4-2-3-1

    Dva centralna vezna matic i milivojevic/radoja a poluspicevi ljajic, tadic i sergej kao centralni

    Cak je u ovoj formaciji balvan nepotreban moze bilo ko da odigra spica ja glasam za prijovica

  10. Odlična sredina terena. Tadić je u nešto lošijoj formi već neko vreme, ali ima vremena da što se kaže penetrira u pravu formu. Al da ga jebem ja ne bih znao koje štopere da stavim, ne zna se ko je zlobniji, mislim gori, grđi. Bane još i najbolje igra ove godine.

  11. Lalatović rekao da je stvorio radonjića i da ga ne cene dovoljno u zemlji i da ćemo kukati kad ode van aahahah

  12. Lalatovic je idiot

    Ne moze bane da igra stopera u postavi sa 4 pozadi. Tu moze beka da igra do kofe i to je to. I on i zamenik mu. A centrala maksimovic i vukovic/karleusa

  13. Pa postoje dve opcije, Prijović ili Mitrović. Ili eventualno da igramo sa nekim krilom, prodornijim igračem napred, pa da se svi ti ofanzivni nešto ukrštaju, ali to je više opcija za 20 min maks, ne za celu utakmicu. A i ja ne volim to, pre bih da igra neki pravi špic.

  14. Karleusa dobar posao odradi uvek on i mustafa su dva fenomena kako se bore kad su u repki ostr nemoj da mislite da se zajebavam

  15. El Lalatović neki rod Vučiću? Ili se samo ugledao na njega, jebote iste stvari govore.

    A Prijović vidim najbolji strelac grčkog prvenstva

  16. Lagano bi djurdjevic poludrvo mogao

  17. pre bi stavio pejcinovica umesto karleuse ili vukovica.sto se tice odbrane.igra redovno u lokomotivi koja je prva u rusiji.
    sulejmani zasluzuje poziv umesto kostica.
    radoja umesto gudelja.

  18. mozda prosinecki uzme hahaha

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.