Фудбалска репрезентација Србије

  1. 4-4-2 epizoda i bilo skroz ok i simbolicno.

  2. Ladno ce da ostane krstajic hahaha ipak nije bilo do sergeja nego do krstajica

  3. krstaja otisao do kokeze i rekao mu jel znas sta ti je rekao muslin za kevu?da je kurva brate.mislim,bilo mi glupo da ti kazem,al ipak je samo jedna majka.i kokeza bugarski konjokradica sa siptarskom facom se nadrka jer voli kevu i otera muslina.kao,sta ti meni za kevu?
    a pogubljeni muslin nista nije rekao,krstaja izmislio.sada su on i kokeza fak badiz i kao aj ti brate moj,tebi verujem.pa nisam bas u fazonu,al ako brat zamoli za uslugu,kako da odbijem.za tebe bi i ruku u vatru brate rodjeni kokezo.

  4. Ma napravili od njega trenera da ga guraju u svoje klubove

  5. Inace znam lika koji je igrao superligu u jednom "seoskom" klubu i kaze im trener danas gubimo dva nula i kaze njemu: napravi penal tamo negde u 75-om posto je bio bek i ovaj kao necu. I trener sta kao neces i ovaj kaze ne mogu tako da igram fudbal uvek idem na pobedu ja ne bih da igram ovu utakmicu uopste. I ne odigra ni tu niti ijednu sledecu na polu sezoni dobije otkaz i niko nije hteo da ga potpise u nasoj ligi otisao u kanadu posle da igra sad je pomocni trener

  6. Sad nekako navijam da nas jebu na svetskom.

  7. Navijam da nekako dobijemo Hrvatsku u grupi i da nas nakantaju jedno 6:1.

  8. Ma neveruem da ce krstajic da ostane ahaha nece valjda?

  9. Pa evo radi što mu se kaže za sad, tako da ono, oće izgleda.

    Stvarno ispada da je bolje da duvamo kurčinu u kvalifikacijama ko ljudi.

  10. Ostaje krstajic 1/1

  11. Oćemo li biti 35. od 32 reprezentacije?

  12. Крстајић је препородио бијељински Радник, препородиће и репстацију!

  13. Preporodio je i Partizan svojevremeno.

  14. fali jos radisa ilic da trenira golmana i osvajamo

  15. Невјерне Томе, кунућете се нашим Млађом сљедећег љета.

  16. dragoslav jevric trener golmana a uz krstaju braca vidic,gavrancic i drago.krece se u kampanju .na klupi su nesalomivi.alo, promili 1 gol u kvalifikacijama.

  17. Dajte 2 miliona evra Mladji da dovede neka 2 vrhunska igraca iz Brazila xD

  18. Mladjo ce da donese kuci zlato sto se zlati i onda ce moci da bira da li ce da trenira barsu, celzi, juve ili ce da zameni hajnkesa u bajernu, samo ne verujem da ce u klupskoj karijeri da potvrdi uspeh, lako mu je u repstaciji kad mu je muslin postavio odlicne temelje

  19. UZMI MLAĐO SVECKU TITULU SVECKU TITULU SVECKU TITULU

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.