Фудбалска репрезентација Србије

  1. Како неће потврдити клупску каријеру, Радник најесен игра Лигу Европе гарант.

  2. Poslije rebzentacje Mlađo preuz'ma Verdera, Šalketa il' Pardtzana da potvrdi klasu. Zajebavam se, bolje i on da bude selektor nego neki od onih koje smo pominjali prethodnih par strana. Dao čovek milionče da bude selektor - znači stalo mu do rebzentacje i boriće se sad.

  3. kokeza ide kao dvajestreci igrac.napadac,numero 9

  4. Ima manju trbušinu i gujščet'nu od Mitra. A i kontam da je pokretljiviji i okretniji.

  5. a i lici na siptara.to uliva dodatni strah protivnicima.
    inace,pratim italijane i svedjane.svedani parkirali autobus kod gola.italijani ko cverglani napadaju ali bez uspeha.cverglan vs gusan.odnose ih svedjani.1,5 sansa za italijane i sasvim moguc penal za svedjane

  6. Bufon place, tesko mu je jako

  7. Za zabarskog trenera jos ima sanse da se plasira na svetsko ako bude slusao kokezu kezmana i ekipu

  8. Како смо фино одиграли ову акцију.

  9. kako nam je fino sudac uvalio penal.

  10. Како фино притискамо лопту кад Корејанци петљају у одбрани.

  11. Zasto su juzni korejci u bojama sjeverne koreje?

  12. prebise nas ovi korejci posteno.od cele nase igre i trcanja smo imali jedan sut na gol.

  13. Sudija supak dao im penal za dz, gosa me odusevio.

  14. Nisam gledo jbg. Kako si igrali?

  15. Nema igraca koji nije igrao, bas utakmica za razigravanje. Dobili bi da nije bio penal.
    Doduse korejci su imali vise sansi, ali penaltik im je bio najbolja sto su iskoristili.

  16. https://i.imgur.com/ZIWL0zh.png

    nisam ni ja gledao, mada po statistici deluje da smo ih pošteno izudarali glavom u kolena...

  17. mi se dodavali bez konkretne realizacije.oni se dodavai i imali dosta dobre sanse.dmitrovic nas izvukao u par situacija.sudija im poklonio penal.

  18. na kraju smo ipak u cetvrtom sesiru.elem,nije to tolika frka samo kada bi izbegli u drugom englesku i spaniju.vise spaniju,al bilo bi dobro i jedne i druge.najbolje bi bilo svajcarce iz drugog.i prvog poljsku.svi su jaki u prvom,al poljaci bi nam najvise pasovali.oni igraju dobro kvalifikacije,pa se posle raspadnu.vazi za situacije kada prodju do zavrsnice.iz treceg bi u teoriji mogli sa svima da igramo,al bilo bi ok izbeci svedsku,dansku,senegal i island.nabolje iran da dobijemo.
    poljska
    svajcarska/peru
    iran/tunis/egipat/kostarika
    u sustini je najbitnije izbeci spaniju i englesku iz drugog.i hrvati su bolji,al tu nije bitno to toliko.sipci iz svice su mi najbolja opcija.

  19. па како швајцарску и пољску ако не може три европске у групу? доста ће зависити од жреба прва три шешира, док стигну до нас, биће две или три групе у коју можемо да улетимо.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.