Prijava

Жао ми је људи који очекују нешто, калкулишу а реално овде сигурно има неко ко мисли да Миторвић зна да игра фудбал.

jos jedan od razloga zasto da ne odemo na prvenstvo.taman da nas i eks braca hrvati razguze,pa da se nosimo u kurac.a i kada pogledam ostale grupe,ni u jednoj se ne bi proveli.

ne mogu da se ne slozim.

Englezi su sabani u svetskim i evropskim prvenstvima ceska nit smrdi nit mirise. A protiv hrvata je derbi i tu se ne zna. Ima sanse za srbiju da prodje tu grupu 10%. Ja iscekujem norvesku pa ako odigraju kao sabani onda ih necu gledati par godina ako budu dobri s nekom nadom da mozda mogu treci bar da budu u grupi. Nemam bas neka ocekivanja ali ko zna.

bio sam kul,pa sam gledao nemce i spance,a ne kao stoko nase.urban sam.
elem,malo sam na preskoko pratio i nase.dobro nam je brat rujo spicio drugi gol.
dobra nam grupa.moglo bi se reci najdemokratskija od svih.

nisam gledao i ništa se nije promenilo kapiram

generalno sam prestao pratiti fudbal prije svega zahvaljujuci ligi šampiona i reprezentaciji srbije.

moglo bi se reci najdemokratskija od svih.

Hahaha

Omladinci se pak brukaju protiv Litvanije, ceo Sovjetski Savez ima da gengbenguje srpski fudbal

Očekujem u nekoj doglednoj budućnosti i rvanje sa recimo Moldavijom i rezultat od 2:2

Ali zato i mi i oni izvozimo najbolje kurve za zapadno i arapsko tržište

Ostalo je još samo da provale one afričke kraljeve, ali to je već preveliki rizik

Na kom kanalu je prenos sa norveskom?

NovaS, ali ne verujem da vi na jugu imate SBB.

Nova S. Imaš je ako imaš Total

Pa sve i da hvata signal kantom za ugalj i sipa ga u televizor, bolji je u Nišu nego u azerbejani sig (sig)