Prijava

inace dobro me podsetiste, nisam ni znao da se igra

"kisa je stala ali nema nase kise golova" HAHAHAH

inace me kao i uvek boli kurac za reprezentativni sport, ali bih voleo da prodju samo da nerviraju marvu jer sbb ima prava na prenos hahaha

Al nismo verovali. GOVNA SPLAVARSKA

A šta ubacuješ ovog Jovića sakatog daj Vlahovića on je bar BORBEN

Ubacio Jovića, još Katai i možda bude nešto.

Ubaci i ono govno Kolarova, sva govna nam trebaju sad!!!

Jednostavno moramo prihvatiti da u životu više nećemo, kao nacija, doživeti uspeh ni u jednom sportu, dok ne umremo

ja cujem ovog debila komentatora dahce ko tuberkulozan

Al gore od ispadanja će mi biti navala ovih što se prezivaju na SKI po našim portalima gde žvalave kako je severna makedonija otišla na EP a mi ne.

ovo vece je losa reklama za vucelin novi stadion, zato bih voleo da fudbal propadne zuavek ovde a vec je propo dosta duboko

ajde bre okrecemo ovo, sto ste negativni tako

Oni ovo namerno rade ne može neko da me ubedi da Tadić ne ume da dođe po loptu malo dublje nego se krije iza igrača, a za Ajax kad igra svuda stiže. Za male pare ste se prodali pičkice

Fudbalska reprezentacija Srbije je izmišljena da Srbi ne bi bili najdominantnija nacija u klupskom sportu.

Ajde bre neki traljavi gol, neki autogol, jebem vas u usta nesposobna.

Znači najgori poraz je 0:1

Pa oni se ovako lezerno ponasaju jer znaju da ce proci nekaznjeno, nazad u svoje klubove i luksuzne stanove. Dovoljno je da se desi jedan Andres Eskobar, ne mora resetanje, nego eto polomiti Jovicu obe noge jer igra ko kurac i usrace se i ostali.

Da, pozivam na nasilje nad fudbalerima