Prijava

Drugi se penal izvodi kaže drug jebeno će da bude ako Mitar šutira kad ono međutim haha
Iskreno sad kad malo bolje razmislim lakše što je sad jer ja da nas Hrvati jebu i ponižavaju ne znam kako bih preterao
A jači su 2 svetlosne godine od nas

i grešite ako mislite da smo manji Srbi zbog toga ili autošovinisti, naša Srbija je nešto drugo, imamo legitimno pravo da se za nju borimo svim sredstvima... U našoj verziji Srbije vi ste autošovinisti

vidi ga sto se primio, jel moguce da ti je zvezda-partizan antinomija toliko isprala mozak da ne mozes da prepoznas zajebanciju

Drugi se penal izvodi kaže drug jebeno će da bude ako Mitar šutira kad ono međutim haha
Iskreno sad kad malo bolje razmislim lakše što je sad jer ja da nas Hrvati jebu i ponižavaju ne znam kako bih preterao
A jači su 2 svetlosne godine od nas

a dobro, to je EP, jedna utakmica, ne pobedjuje uvek jaci, ko zna mozda bismo ih tresnuli 1:0 nekim ludackim golom u 94. minutu

a mozda bi nam i napakovali petardu

al definitivno je reprezentacija izgubila svaku draz, ne jebe je niko vise ni 2%

AJMO BRAĆO MAGYARI POPIŠAJTE SE NAD SNSTACIJOM

NAGY FASZ SZOBOSZLAI

GDE JE TIBOR
MAGYARSKA REPREZENTACIJA JURISA KA POBEDI

Jel gledate naše orlove a?

Ispali sa Evropskog, ispali iz B-lige nacija, posvađali se međusobno, isplivao prljav veš da je KAPITEN LIČNO odbio da igra, ne ne ne, kad misliš da ne mogu dublje u govna da potonu, oni IZMISLE NOVO PONIŽENJE.

Jedino što... ponestaju nam ideje za ponižavanja. Jedino što je ostalo je poraz od Kosova* u sred Bg, al valjda ne možemo s njima u grupu. Osim toga, ne mogu ničeg novog da se setim, sve achievmente smo unlockovali

Od ovoga može samo bolje, sada možemo da iskoristimo ovu pobedu da nam da nova krila za neka bolja vremena

To će kaže Tumbaković posle tekme i onda ćemo u Ligi C da prdnemo na kurac Gibraltaru

1. Izgubiti od BIH

2. izgubiti od kosova

Po mogucstvu neke tekme koje odlucuju ko ide dalje.

Te 2 jedine stvari nismo uradili, sve ostalo jesmo

Ali ce zato Dragan J Vucicevic ovu nebitnu utakmicu ishajpovati kao da je nasa vojska umarsirala u Berlin

Nažalost, ostali smo u grupi B Lige nacija, pošto su Mađari pobedili Turke. Tako da će se ova godina voditi kao uspešna, bar u FSS.

Pala petarda momci a?

JEBACE NAS PORTUGAL OPET DIVNO

Gubimo od Luxemburga, nemojte da zapamtite ovaj post pičke

Mi kvalifikacije za sp obicno korektno odradimo, videcemo

Ste gledali Pixijevo obraćanje naciji? Ja ne mogu da verujem da će ljudi opet da se popale da je on sad kao nešto drugačiji, da neće menadžeri da mu kroje spisak. Strava i užas.

Када престанеш да пратиш наш балфу и потпуно се емоционално дистанцираш од групе љубитеља Џек Денијелса и Марлбора зване репка до мере да не знаш да текма иде док ти бинџујеш неку серију, тад ћеш се осећати много боље и ослобођеније. Из личног искуства ти причам.