Prijava

nece valjda grobar da vodi ovu cigansko-tursku prciju na EP.. bravo Mitre, avant-garde

bombas
nece valjda grobar da vodi ovu cigansko-tursku prciju na EP.. bravo Mitre, avant-garde

mitar je upravo ugasio partizan druye

BRAVO MITRE NEĆE VALJDA SNSREPREZENTACIJA DA IDE NA EVROPSKO

KARAJ SRBIJU, PARTIZAN JE VECAN

Uskoro cemo svi biti mrtvi jako uskoro

Al to prvenstvo vrv nece ni biti odrzano tako da, JOKE IS ON THEM HEHE

imamo džvedždu u le, čeri kis itd.. ne možemo u svemu u jevropu

bravo Mitre, daj da Partizan vadi kad se služi vojska, kad treba fudbal itd, a ovamo seru po nama. evo im kurac

Ali mitrović, savo milošević, kakvi gavrani srpskog fudbala. Ta govna nikad nisu trebala licencu da dobiju u petlićima mamu im jebem.

Mitro more like MI-THROW HA HA KAPIRATE LI

JEBI CIGANSKE BEZUBE DEBILE KOJI SE I DALJE LOŽE NA REPREZENTACIJU MITRE LEGENDO

Ja sam se vec oporavio od poraza ovog

Pa kad navijaš za partizan zadnjih 10 god.

Poraz lakse pada kad imas prestavnika u evropa ligi tj crvenu zvezdu
Lako je zemlji koja ima zvezdu

vi koji navijate valjda ste do sad navikli na razocarenja,nasa rep jedino zna da razocara, nista vise.takvim luzerima nije mesto na ep.drago mi je zbog skota

Da li je ovo bio grobarsko treš romantičarski bunt Tumbe i Mitrogola protiv Vučića i zvezdasrbijanske dominacije? :)

I kako sad da skupljam sličke za evropsko kada nema naših orlova a EZGJAN ALIOSKI će biti u albumu, još jedna velikoalbanska pobeda nad nejakim srbstvom

trener grobar ne ume da postavi formaciju ko covek, penal promasi dete partizana i opet vam vucic i zvezda krivi

niste ni zasluzili nista bolje nego da gledate zvezda hofenhajm znajuci da je to vrhunac srpskog fudbala

nećemo da imamo ništa sa vama musavima, tačka

Mitra još više volimo sad

i grešite ako mislite da smo manji Srbi zbog toga ili autošovinisti, naša Srbija je nešto drugo, imamo legitimno pravo da se za nju borimo svim sredstvima... U našoj verziji Srbije vi ste autošovinisti