Фудбалска репрезентација Србије

  1. Joj ljudi kako ste naivni, Muslin je taktički genije i neće da dozvoli Antićevu grešku kad su nam posle odlično odigranih kvalifikacija na svetskom svi pročitali igru i nabili nas tamo. Slavoljub je odmah uvideo kakav je pičkin dim naša kvalifikaciona grupa pa je malo eksperimentisao sa taktikom i rekao igračima da slobodno igraju preko kurca, nije čak hteo da otkriva sve adute pa nije zvao jednog od naših igrača sa najvećim renomeom u Evropi trenutno, namerno nije hteo da završi kvalifikacije u Beču a pre toga je Luki Milivojeviću naređeno da napravi glup penal protiv Velsa da se ne bismo mnogo odmakli rivalima. Sad smo opušteni, svi nas potcenjuju, na svetskom Muslin, pošto prati forum ovaj, poslušaće Fendera i vraća četvoricu nazad, napred nešto totalno ne viđeno do sad naravno sa SMS u ekipi. Dok se rivali, već opušteni jer nas jezivo potcenjuju, opasulje već 2:0 za nas. Gazimo sve redom u polufinalu ispadamo od Nemačke na penale a pre toga Švabo u sudijskoj nadoknadi stigao dva gola prednosti. Sergej drugi najbolji igrač turnira posle Tonija Krosa. ZAPAMTITE OVAJ POST PIČKE

  2. Odličan post Fadjo zapamtiću ga sigurno

  3. Gonzo brate ubodi tu sliku jebote brasnjavi mis da te jebe. Pet puta editujes post.

  4. Odustao sam na kraju. Ne znam koji mi je kurac, totalno sam zaglupeo jebote, ne umem da ubacim link da bi se videla slika :(

  5. ZAPAMTITE OVAJ POST PIČKE

    Odličan post Fadjo zapamtiću ga sigurno

    Haha maestro svestan da je picka

  6. Ја би ангажовао неког индијског васту гуруа у стручном штабу, истренираће Митровића да поседује способност левитације од једно 60 сантиметара. У кључном тренутку напада он неће морати више да скаче. Једино што Муслину преостаје је да на тренингу набије бундеву на дебло удаљености 10 метара од Стојкетовог гола и само се вежбају центаршутеви тако да се погоди угао пласирања лопте који би је послао у противнички гол. На тај начин се неће осетити што трчимо као срчани болесници плус вежбамо Стојковића да буде још покретљивији.
    Митру скаче цена, ми узимамо златну богињу, шиптари и хрвати масовно аплицирају да буду Срби јер ће то тад бити популарно, Трамп финансијски помаже фудбал и сахрањује нфл зато што оне коњине клече.
    Наравно знам да Муслин чита све ово, питање је да ли ће превагнути прагматичност или его...

  7. Da smo pobedili austriju bili bi u trecem sesiru i mozda mogli necemu da se nadamo

  8. Kako izgleda preliminarni sastav šešira?

    Prvi: Rusija, Nemačka, Brazil, Portugal, Argentina, Belgija, Poljska, Francuska

    Drugi: Španija, Čile, Švajcarska, Engleska, Kolumbija, Meksiko, Italija, Urugvaj

    Treći: Danska, Kostarika, Island, SAD, Švedska, Tunis, Senegal, Egipat

    Četvrti: Iran, Srbija, Japan, Nigerija, Maroko, Panama, Južna Koreja, Saudijska Arabija

    Važno je napomenuti da su boldovani timovi otišli na Svetsko prvenstvo, a da su šeširi napravljeni tako što je uračunato da će se svi favoriti plasirati na prvenstvo u Rusiju. Iznenađenja su, naravno, moguća, što će dovesti do pomeranja na listi.

  9. Rusija-Kolumbija-Egipat-Srbija

  10. Nemačka, Meksiko, Kostarika, Srbija

  11. Argentina ima velike sanse da se ne plasira. Igraju veceras odlucujucu utakmicu na planincugi na kojoj su u posoednjih 30 godina samo jednom pobijedili. Doduse mogu da prodju i ako ne pobijede ali su male sanse da brazil i kolumbija useru

  12. Ladno sastav grupe može biti
    Rusija
    Kolumbija
    kostarika
    Srbija

    Pa ovo je slabiji turnir sve ti jebem

  13. Pa dobice nas Rusi I Kolumbija sta

  14. Mislim da bi kolumbijci slavili 8 dana posle zreba kad bi bili u ovoj grupi

  15. Gleda neko klince nase? Po imenima drim tim imamo

  16. ne znam sto je kolumbija kao dobra opcija da ih imamo u grupi.
    jebali bi nam majku falkao,baka i rodrigez u napadu.

  17. Pa upravo to, bolje i meksiko i engleska i cile

  18. Ladno sastav grupe može biti
    Rusija
    Kolumbija
    kostarika
    Srbija

    Pa ovo je slabiji turnir sve ti jebem

    Iiii od rusije gubimo 2:1, od Kolumbije 2:0 i od Kostarike 3:0

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.