Фудбалска репрезентација Србије

  1. djoks stajl je više puta uspio da me oduševi svojim analizama dok se za zapatu to ne bi moglo reći

    Tu su počeli tikovi, ako me neko pita

  2. Rukavinu bih preskocio smeo bih s njim u 20k evra da se kladim da gadjamo mitra u glavu po 20 puta da cu ga pogoditi vise puta od njega sa hendikepom -2,5 na mene

    bravo za ovo

  3. "Kao što je rekao Vučić, mi smo ovde zbog Srbije, a ne Srbija zbog nas. Ja sam apolitičan, nikad nisam glasao ovde, samo jednom u BiH u Bijeljini za prijatelja i nikad više. Ja sam poštovao predsednika jer sam tako vaspitan. Nije bitno ko je sad tu. Sad podržavam njega jer je aktuelni i što želi dobro Srbiji i treba da ga podržimo svi. Rekao je da bi nam dao i veću nagradu, ali i ovo je previše, da sad opterećujemo budžet".

    Krstajić primenjuje tzv. Lalat-metod xd
    Ovim se obezbedio jbg za jedno dva ciklusa makar

  4. hahah i ovo je previse da sad opterecujemo budzet..pu kakav poltron glupi.

  5. Da su srbende ko sto tvrde rekli bi ne treba nam lova igramo za srbiju ovako su najobicniji “daj kolko das” cigani pu

  6. pa mislim da su vece sanse da ja dobijem 10 mil na lotto nego oni da osvoje SP, covek prica gluposti

  7. Taktika, "pa nemoj tako drugačije sam zamislio kad sam ti dodao loptu" će nas sahraniti, tim jedne sebične grupe ljudi u kojoj svako misli da je zvezda. Ukoliko im iko veruje, neka bude svestan da su sinoć morali makar gol da daju. Sramota me je kakav me ljudski djubar predstavlja

  8. https://youtu.be/2xNXw04pdpI

    Plejada gluposti, sirotinjske spike i leksikon kliše sportskih izjava.

  9. Ala bijemo ove Bolivijce kao Mosa i Tirke onomad, ne znaju gde je levo ljudi...

  10. Uvek prenezgodni Bolivijci sa svojim svetski priznatim i nadasve poznatim B sastavom, napokon oseća NAŠ GNEV!

  11. Mora se priznati da je 4. gol odista lep zgodtak nase momcadi..

  12. https://www.b92.net/sport/rusija2018/vesti.php?yyyy=2018&nav_id=1403599

    Samo da iskoristim priliku da se najebem svega svima iz reprezentacije sto su ovako ispalili ovu ljudinu koja ih voli vise nego sebe mamicu im jebem ja u picku nabedjenu umesto da ovaj ivanovic pozove par igraca pa da se slikaju i daju mu neki duks ili majicu on nista, jos ga kao cima kao fora

    Potegao covek iz Sangaja do trening kampa i PEVA VAM PEVAJ SRBIJO ZEMLJO JUNAKA I BOZE PRAVDE a vi nista jebem vas usta da vas jebem koji ste vi kurac umislili da ste od igraca mrs jebem vas debilne

    Sutra da osvojite boleo bi me kurac nabedjene pickice jedva cekam svaku sledecu utakmicu kod nas pa cu ja govnima da vam polivam kola u kovilovu ili bus ispred marakane kad ne znate da cenite nista slepci jedni nikakvi vi niste srbija vi ste kurac eto sta ste

    I jos kaze da cemo proci grupu pa od njih 23 tacno 23 ne veruje da moze da se prodje grupa

    DUSKO TOSIC GOSPODIN!

  13. Kostarika je ozbiljan rival, tvrde utakmice najbolje da se završe 0:0. Ne treba da srljamo, ako bude bod, bude, imamo još dva meča... Treba ući mirne glave, nadam se najboljem naravno, ali ne treba se zaletati da moramo da pobedimo. Neće se ništa odlučiti u toj prvoj utakmici, najbitnije da se ne izgubi.

    kada ovo kaze prvi golman reprezentacije,onda znas koliko duvamo kurac.
    znas kako,izvucemo po bod u prve 2 i onda zgazimo brazil u trecoj.

  14. kakvi kompleksasi ovi reprezentativci mrs mamu vam jebem dabogda vas svi nagruvali 4 0 najmanje

  15. Sutra da osvojite boleo bi me kurac nabedjene pickice jedva cekam svaku sledecu utakmicu kod nas pa cu ja govnima da vam polivam kola u kovilovu ili bus ispred marakane kad ne znate da cenite nista slepci jedni nikakvi vi niste srbija vi ste kurac eto sta ste

    Од Коларова никад човек. Какав капитен, таква и репрезентација. Капитен је јер је говно као Кокеза. И кад би освојили СП, људи би га пљували (а и на потенцијалном дочеку би му многи опет звиждали) јер је јебено неподношљив. Чуди ме да досад није добио батине. Још од оног кикса у Загребу, свима иде на курац. Остали су глупи јер следе капитена, набеђену звезду.

  16. razumeo bih da je setao torinom pa sreo del pjera,pa kao da pita jel moze fotka.ja sam turista iz gvangzua,pa ako moze.ovako trci da vidi kolarova i grujica.boze pomozi mu.
    inace,nisam gledao snimak.ne interesuje me.

    edit:i koga boli kurac da li su dobri ljudi ili ne.nebitna stvar.

  17. Ne najbolje da se raspilave zbog nekog kineza puca im kurac bas za njega

  18. Kakva govna serem im se usta

  19. Бохор
    Kakva govna serem im se usta

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.