Фудбалска репрезентација Србије

  1. Individualno gledano, imamo sigurno kvalitet da prođemo grupu. Ali, treba to i ukomponovati. A koliko je Krstajić sposoban to da uradi - e, tu je začkoljica.

    Lično, mislim da idemo u osminu finala čak i pored Krstajića. Na neku sreću, što reko Zapata.

  2. dobar vam je taj optimizam i sve je to ok da me pogresno ne svatite,ali me malo podseca na one emisije kada predstavljaju reprezentacije.u ovom slucaju put za rusiju.
    juzna koreja.znamo da nismo favoriti,ali uz malo srece cemo proci grupu,onda u nokaut fazi je sve moguce i mi verovatno osvajamo.
    o juznoj koreji.mozda nemaju dobrih igraca i jedva su prosli,ali uz malo srece i uz podrsku navijaca mogu da iznenade sve.
    tesko da nam i sam bog moze pomoci kada neki fanaticni kostarikanac pocne da sparta ka nasem golu,a nas igrac primi loptu,dodirne je jos 5 puta i izgubi je na pola terena.to ce nam biti redovna pojava.
    ili kada saciriju i drugarima puste dokumentarce o jasariju pre tekme.ovi se naloze i odnesu grujica u prvom naletu u tri picke materine.on siri ruke ka sudiji,kao faul,a sipac ga nosi na ledjima 30 metara i ubija stojkovica na golu sutem.

  3. Bušmane, vidi se trenersko iskustvo iz plejof tekmi za plasman u drugu ligu istok Kazahstana. Hajde da se nadamo da će se mrtva govna rastrčati kad dodje vreme za odlučujuće utakmice i da su sinoć izbegavali da se powrede

  4. Kolarov se nece rastrcati pa sve da Papa dodje da gleda

  5. Boh, ako idemo na realno sagledavanje stvari, ekipa koja protiv Čilea ne može da razvije akciju za barem jedan gol sa pola gasa, omogućiće Psetu da postane za 1.85 bogatiji nego što je sada. Jebote dan u pičku vašljivu

  6. Jedan bod, uz natezanje, a možda nas iznenade i sa nula, mi smo West Bromvič Albion grupe i puniće nas redom ko sarmu ekipe koje žele da igraju fudbal i postignu nešto, makar tu pobedu nad Srbijom (Švajcarska)

  7. Broj zastavi Kosova na utakmici SRB-SUI
    34.5 -/+
    Tu će sjebati Armina, razvijanjem jedne ogromne preko cele tribine

  8. Sreca se zasluzuje jer lopta ne laze, dacemo 0-2 gola sa ovakvom formacijom, sigurno se sreca ne zasluzuje kad nadrkas baneta kapitena i stavis kolarova da bude isti

    A i ja pricam liku koji moli druge ljude da mu igraju tikete jer on, pogadjajte sta, ne zna nista o fudbalu

    Ti druze veze nemas sa TRAVNATOM PODLOGOM

    Sto cici i crnogorcu nisi nalupao par samara kad si takav smeker? :D

  9. ima i ono:sreca se ne trazi u nadi nego u radu

  10. uz malo srece dacemo gol na ovom SP

  11. djoks stajl je više puta uspio da me oduševi svojim analizama dok se za zapatu to ne bi moglo reći

  12. Aj ne dirajte Zapatu pičke jedne. Nije fora da smo svi ovde realisti treba i neko optimističan da bude da možemo da ga mažemo govnima kad se naši vrate posrani iz Rusije

  13. Ma koja realnost koje gluposti ovi sinoc imali onog fenrandeza ofarbanog cigana pretrcao nase idiote 12 puta sreca pa im onaj spic idiot bilo bi minimum 0:3 umesto 0:1

    Nasem kapitenu je na 100 metara rekord nekih 60-65 metara otprilike (haha kakav stos) smejte se do sutra ali ima srece sto je ona volina na njegovoj strani pa ga mozda i pokrije nekim faulom il nesto jer ima makar taj voljni momenat. Posto znanja da je ne nabije na palac nema. A kapiten nam je slab pozadi ali zato ima centarsut kad ode napred. A ako ode napred nemamo beka narednih 5min. Pa aj sad budi pametan i reci mu dal da ide napred ili da ne ide lol

    Milenkovic je jos i stub odbrane al neiskusan jbg moze da kiksne uvek i niko ne sme a da mu kaze jer je nackli. Rukavinu bih preskocio smeo bih s njim u 20k evra da se kladim da gadjamo mitra u glavu po 20 puta da cu ga pogoditi vise puta od njega sa hendikepom -2,5 na mene

    Sergej pokazao da ima znanja ali da li to pokriva nedostatak muslina to cemo da vidimo. Grujic ne sme da igra prvu postavu. Matic je klasa. Tadic poceo da se izdrkava nesto i tripuje piksija valjalo bi mu da mu neko kaze da ne jede govna i da radi ono sto ume. Kostic moze na maraton ja ga ne bih zvao ni da sam toncev da mi igra u radnickom a ne u repki najveca prevara posle lazara markovica ubedljivo. Mitar i dalje balvancina dzaba ga prokenjalo zimus tamo u fulamu i dalje mu treba 5 sansi da utera nesto. Radonjicu samo kad bi neko objasnio da je odlicno kad probije ali ne mora da sutira posle dozvoljeno je i dodati bio bi top igrac ovako je dobar za kidanje zivaca jbg.

    I sad mi neko kaze da ce ova skupina poluigraca od kojih neki nemaju cak ni odredjenu poziciju na kojoj igraju nego “aj ti tu ispred ovih tu radi nesto” da uradi nesto osim otkidanja jednog boda nekome slucajno sa 0:0? Uradice moj kurac voleo bih da imam samokontrolu da ih ne gledam uopste ali naravno da cu gledati i istrositi dve tone zivaca sve im krvavo u picku jebem

  14. https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/mozzart-za-svaki-gol-orlova-u-rusiji-donira-milion-dinara/295008
    AHAHAHAHAHAHHA PA BIĆE KO I ONDA KAD JE ZVEZDA VALJDA ZA SVAKU TROJKU DAVALA NE ZNAM KOLKO U DOBROTVORNE SVRHE PA SE ISPROMAŠIVALI

  15. Zvezda je tad, ne drzi me za rec, dala fazon 0-2 trojke

    Idea je davala po 100k u humanitarne svrhe tad

  16. Ne držite me za reč, vrlo je moguće i da je taj broj bio baš 0, onda kad smo imali nekih 0/20 za tri pre neke 2-3 godine

  17. Protiv Žalgirisa 0 od 19 ili 20 i još smo bili blizu pobede u zadnjem napadu Vilijams šutao za tri za pobedu, znači jedna da je ušla samo to veče mi bi pobedili.

  18. Sad gledam, jeste to ta utakmica, haha

  19. Pa hteo sam prvo da napisem nula al reko mozda se ukotrljala neka posle pa aj napisem 0-2