Фудбалска репрезентација Србије

  1. Brate covek otisao u kazahstan da igra o cemu pricate to

  2. stoji rekoh da nije top klasa, ali ponavljam da nemamo boljeg trenutno. Greška je da je Bane bolji, Bane jeste bio bolji, ali kiksira u poslednje vreme baš dosta

  3. I bane je bolji da, iako i za njega mislim da je olupina

  4. Brt jesi ti zaboravio koliki su budžeti u Kazahstanu jbn

  5. а што не играмо најпознатију творевину калча 352 кад већ немамо крштеног бека а везних играча имамо пун курац

  6. znaci novac iznad fudbala? Po tvojim kriterijumima on se prodao i nema ljudske kvalitete da bude dobar fudbaler. Ne lici mi to na jednog predstavnika avangarde i intelekta iz humske 1

  7. рукавина је очајан бек бомбаш жао ми је друже

  8. Rekoh da ni Bane nije neko rešenje, ali bih ipak više voleo njega da gledam na desnom beku nego Antonija.

  9. Pre bih gledao vulicevica koji ne moze da ode iz partizana 9 godina nego rukavinu. Najgori igrac nase repstacije ikada

  10. Ja sam rekao da ih treba oterati milion puta al ne zbog aure nego jer su olupine izdrkane. Doduse za mustafu nisam rekao jer u repstaciji brani ko bog, od 50-60 nastupa koliko ima bio je igrac utakmice(ili makar nase repstacije) 30 puta

  11. ono sto se sada zove vingbek bi nama dobro leglo.moze to darko lazovic da igra.

  12. tog čovek sam zaboravio bio je dobar

  13. koliko vidim,igra korekno u italiji.vratili ga nazad i igra bolje nego kada su ga forsirali napred.gledao sam ga prosle sezone.trci lik,brz je,zna da je i zavrne.za nas dosta.

  14. гаћиновић је вингбек зашто њега не зову и пуштају у игру ове везаре обрадовић и крстајић

  15. Gacinovic je ubedljivo najbolji izbor. Pa covek ga metnuo bajernu u finalu kupa. Pustio ga protiv moldavije on gol i asistenciju. Sledeca utakmica opet rukavina jer je odradio kaznu...

  16. Haha Gaćinović pa jel nije Bard rekao da ne može neko ko se ne zove i ne izgleda

  17. Pa problem i jeste u tome sto se pitaju takvi kao bard.

  18. zaboravih da mi u djenovi imamo 2 igraca koji mogu da igraju na poziciji desnog beka.ono proseravanje da nemamo bekova je samo za krstaju muflona i obradovica dileju.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.