Фудбалска репрезентација Србије

  1. uf zadnji put kad smo igrali na marakani sa njima secam se da je karleusa igrao, skoro sam se rasplakao znaci svaki kontakt s loptom mu 50k ljudi zvizdi kakav je to osecaj

  2. Pa da, možda je bolje da u tandemu igraju Bleki i Nastasić.

  3. SAMO JEBI SNS REPREZENTACIJU

  4. KOSOVO ĆE OTIĆI NA EURO MI NEĆEMO AHAHHAH
    NEKA TAKO I TREBA KAD DRŽAVU VODE BIVŠI RADIKALI SAMO JEBI GLUPE SRBE

  5. ŽELIM BRAĆI KOSOVARIMA SVU SREĆU NA EURU

  6. Pa i jokic je sns al je najbolji centar planete pa se oprasta lol.

    Nemam nista protiv da budu sns al da znaju da igraju jebeni fudbal jednom samo

  7. Siptari drze Prag, moguce je da su usli u 2-3 igraca i eto kako se pobedjuje

    Zato nasa mafija stanca pakete sa likom Gavrila Principa i taguje se na instagramu po Juznoj Americi i najveci domet im je da zapale kola vlasniku Sindjelica

  8. Kakva sloga kad se ide protiv snsa a na utakmici 10 minita pre kraja napusta se stadion srbija je podbacila izgubila je protiv najbolje reprezentacije na svetu.

  9. Dusane idi jedi siptarske kifle a nase mesare da ostavis na miru samo hleba jedi nemoj ni da koristis nas prevoz niti da placas struju diplomu baci u vc solju sram vas bilo vi ste gori neprijatelji ove drzave od jelene milic sve vas treba pokopati mamu vam jebem

  10. jebi srbiju ole ole

  11. hehe koliko volim kad neki random cigani razmazu spermu po uvetu napredne smrdije

    knjigom protiv zvezdizma

  12. Dusane idi jedi siptarske kifle a nase mesare da ostavis na miru samo hleba jedi nemoj ni da koristis nas prevoz niti da placas struju diplomu baci u vc solju sram vas bilo vi ste gori neprijatelji ove drzave od jelene milic sve vas treba pokopati mamu vam jebem

    HAHAHAHA PA KAKVE VEZE IMA STRUJA I DIPLOMA SA NAPREDNJACIMA
    I KAKVE VEZE IMA SRBSTVO SA NAPREDNJACIMA
    NAPREDNJACI NISU SRBI NAPREDNJACI SU GOVNA
    SMRT NAPREDNJAŠTVU SLOBODA NARODU

  13. MOŽDA JE TESLA BIO NAPREDNJAK PA IMA VEZE SA STRUJEM

  14. Po vrednosti igraca reprezentacija Srbije je 9. u evropi odnosno 11. u svetu.

  15. Prvo su sedeli kod makrona a nakon razgovora sa nasim predsednikom evo kako se sada tretiraju.

  16. BERGAS JEL VAM SAD STAVLJAJU ALPSKU U SENDVIC

  17. mozda najgore od svega je to sto cemo i otici na evropsko prvenstvo.potpuno sam zaboravio da preko onog sranja mozemo ici na evropsko.tu valjda mozemo dobti finsku,norvesku ili skotsku.tu realno mozemo proci za gol vise u gostima.tako neko muljanje.gledao sam pregled od ovih tekmi sto su bile u utorak.jebeali bi nam sipci kevu.murici i berisa igraju kao gladni psi.jos im falio rasica.motivacija level 99.nama 13.imamo mi kvlaitetnije igrace,ali mislim da bi nas prozdrali zbog te nalozenosti.

  18. Их, има против Финаца секси фудбала да буде, са нашим нападом и одбраном биће резултати као '52, једно 5-3 за некога.... Ја не знам код Крстајића и Тумбаковића ко је за одбрану задужен као помоћни, али како делује цела та дефанзивна постава је ужас, 12 голова смо примили, а и против Луксембурга смо могли још који....

  19. Nekako se mnogo uzdižemo i ne cenimo to što ostvarimo, ne samo u fudbalu već i u drugim sportovima. Gledaj Makedonce, ljudi bez obzira na rezultate dočekuju i slave postignuća njihovih momaka.
    Imamo veoma kvalitetnu ekipu, ali vlada nesloga, da nije Mitrovića...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.