Фудбалска репрезентација Србије

  1. Imam sve Arene, brate. Znači, pušite mi kurac. Opa-la! ga-no

  2. Uvek brate Tilmo. Veliki pozdrav za Niš.

  3. Uskoro vam se otvara još jedna fabrika kablova, sve čestitke.

  4. ne zahvaljuje se tebi budalo, iskuliraj

  5. Država bez sopstvene mašinske industrije je fizikalac na brokoliju

  6. Plaši me ovakav početak
    Igramo do jaja

  7. Uvek igramo do jaja prvih 15 minuta

  8. Vec gotovo sa do jaja igrom

  9. Lepo izgledaju ovi naši dresovi

  10. Zuto plavi logo DJILAS PRAVIO

  11. Imaju na rukavima Tesline neke formule

  12. Jel može Bleki da izvadi iz džepa Halanda, zbog njega gledam ipak.

  13. Doček ispred skupštine sutra uveče

  14. Očekivao sam pre tekme neki golden shower tipa 4-1 za njih. Ovako me nisu prijatno iznenadili paaaa... nikad.

  15. Bukvalno ovako tecnu igru i smislenu nisam gledao od Srbija-Rumunija 2009. Samo sad da ne izduvamo lrotiv skota za mesec dana

  16. bolje da izduvamo nego da nam hrvati lupe petardu

  17. Pa da, al tekma Srbija- Rumunija nije bila na ispadanje. Maltene smo već bili sigurni za SP. Ova nestvarno dobra igra moze da znači samo jedno.. uvertira za brukanje u sred Beograda protiv Škotske. Da boli najviše moguće, jer smo tako navikli jbg.

  18. Kada je nasa repka u pitanju, lako je predvidiva. Zamisliti najbolniji moguci scenarijo i desice se. Dva siptara da ti daju gol na svetskom, check. Da te kazne 6 bodova zbog albanske zastave, check. Da ti daju po 6 golova na velikim takmicenjima, check. Da te pobede Hrvati jer si izveo na teren bracu scepovic, check. Da promasis penal u osmini finala sp, check. Da primis gol od slovenije sa 65 metara, check.

    Sada ne mogu odrediti sta je bolnije, biti na korak od dugo cekanog ep i popusiti u sred bg od ispodprosecnih skota, ili otici na ep i progutati hektolitar ustaske sperme. Jedno od ta dva ce se desiti. Jer to smo mi. Mi tako volimo