Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ako dobijemo prvu protiv Ceha i izmajmunisemo jos bod protiv Engleza ili Hrvata, dalje idemo najlaganije, mozda i samo sa pobedom. Samo me Skoti bas plase, bas mi lici sve na neko igranje rukom u 78. Minutu od strane Kolarova, penal i do kraja neko bunarenje i 1:0 za Skotsku na kraju sa nase 2 pogodjene stative u prvom poluvremenu

  2. Zapata, zaboravio si 2:1 protiv Australije, to mi je u rangu sa Svajcarcima, pogotovo onaj gol sa 35 metara

  3. I naravni penal protiv Gane na istom takmicenju u 80. minutu. Nevidjeni smo baksuzi za fudbal

  4. I nepostojeći Duškov crveni karton

  5. Mislim da bi me vise bolelo ispadanje od Skota, i da mi ne bi tesko palo jebanje od strane Hrvata, bolji su jednostavno. Tako da... ispadamo od Skota, na penale ili ovo sto rekoste, 1-0 uz sve moguce promasaje pre toga

  6. nama je ta utakmica s hrvatima znacajnija od svega ostalog, isti nam kurac ispali u grupi ili u osmini finala

  7. Nije, zato sto svi misle da su Hrvati 5 puta jaci, sto je dobro za nas, jer mozemo da izmuljamo nesto. Kad je Miha bio, druga je prica bila, bili su svezi utisci iz 2010, kad smo bili na sp, a hrvati ne

  8. Još uvek policija traži Halanda, nigde ga nema

  9. ovako dobro nismo igrali...ne pamtim.bas protiv rumuna ne bih racunao jer smo to bratski dogovorili,ali ono sinoc je bas bas.za mene neocekivano.halanda koji razgrce odbrane po nemackoj su srozali na gore pomenutu bracu scepovic.ako cemo iskreno,razjebali smo im sredinu,pa nista nije moglo ni da dodje do njega.samo neka ne istripuju da su evroski brazilci(za vreme sloba smo sami sebe tako zvali ako se dobro secam)i dobijamo lagano skote.i djuricica negde van stadiona ostaviti.
    e,sad koliko nam se isplati da idemo na evropsko,to cemo jos videti.hrce su dobre,ali ako cemo iskreno malo su vec i izvikani.
    prosli put protiv hrca miha stvaio svoje prve komsije iz italije koji se,ko za kurac bave fudbalom i srbi su.

  10. Norveška je sinoć bila Srbija u zadnjih 5-6godina. Kad smo se ložili da će SMS od 300 miliona evra sam da nas odvede do titule svetskog prvaka.

    A realno smo ih ubili na mesto i od onog Holanda se samo glavudža videla.

  11. I ispadamo od Škotske, to da.

  12. fudbaleri pobjede nekad čisto da nalože ljude na fudbal pa da h onda u sljedećoj utakmici mogu jače razočarati.

  13. Serhio Milinkovic ne valja vam posle, dečko pokazao zašto vredi dve milijarde evra

  14. meni je i dalje najtraumatičnije EP 2000. i SP 2006.

  15. Sa kime je Bosna tad igrala? XD

  16. Mi nikada nismo prisvajali sportske uspehe BiH

  17. pa ja sam državljanin srbije od 2003.
    tako da mi ostaje bar SP, ali ću povući ovo za EP.

  18. meni je i dalje najtraumatičnije EP 2000. i SP 2006.

    sto ti je traumaticno SP 2006, tad su nas bar nakantali ko ljude, nismo ni mogli da prodjemo

    2010. i 2018. je bilo mnogo gore, 2010. smo se mozda i najvise lozili na reprezentaciju u ovom veku i otvorio nam se zreb nenormalno, al smo izgubili od jebene gane i australije, a 2018. nam kosovar presudio

  19. da se čovek slatko nasmeje

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.